Greitieji kreditai

Greitieji kreditai yra tiek pat populiarūs, kiek ir keliantys labai daug papildomų klausimų. Per daugybę metų didelė dalis žmonių apie greituosius kreditus girdėjo daugybę blogų atsiliepimų. Todėl laikui bėgant pastarajai žmonių kategorijai greitas kreditas susilygino su didelėmis bėdomis ir begale rūpesčių. Deja, bet toks požiūris yra neteisingas, kadangi problemas žmonėms sukeldavo ne grietieji kreditai internetu, o besiskolinančių fizinių asmenų atsainus ir neatsakingas požiūris.

[table “1” not found /]

Jei žmogus vos tik susidūręs su finansų trūkumu imdavo greituosius kreditus, nė nepagalvojęs apie tai, kad jau turi ne vieną finansinį įsipareigojimą, slegiantį jo pečius, akivaizdu, kad neilgai trukus jis susidurdavo su finansiniais sunkumais. Be to, sklandus greitųjų kreditų suteikimo procesas ne vienam žmogui siejosi su paprastumu. Trumpiau tariant, jie nebuvo linkę greitųjų kreditų vertinti labai rimtai, jų grąžinimui skiriant daug dėmesio ir papildomų pastangų. Tačiau akivaizdu, kad tai buvo klaida.

Greitieji kreditaiGreitieji kreditai internetu yra lygiai tokie patys finansiniai įsipareigojimai kaip ir ilgalaikės paskolos. Nepaisant to, kokiam terminui ir kokią pinigų sumą jūs norite pasiskolinti, pasirašydami paskolos sutartį jūs įsipareigojate kreditoriams. Tai reiškia, kad tokiu atveju jums yra būtina paskolos grąžinimą perkelti į savo prioritetų sąrašo viršūnę. Tai leis jums lengviau padengti gautos paskolos grąžinimo įmokas ir išvengti suprastėjusios asmeninės kredito istorijos.

Kaip jau supratote, greitieji kreditai tokį pavadinimą pelnė nebe priežasties. Tokie kreditai yra suteikiami labai greitai – žinoma, jei kalbame apie mokius asmenis, kurie turi nuolatinę oficialią darbovietę. Todėl jei jūs turite oficialių darbą, kuriame dirbate jau pakankamai ilgą laiką ir jūsų duomenys yra matomi SODROS sistemoje, galite būti tikri, kad jūsų pateiktos paskolos paraiškos įvertinimas tetruks vos keletą minučių. Tokiu atveju kreditorių atsakymą galėsite gauti keliolikos minučių bėgyje – ne veltui yra sakoma, kad greitasis kreditas gali būti suteiktas vos per 15 min. Tuo tarpu, jei jūs nedirbate pagal darbo sutartį, o dirbate pagal individualios veiklos pažymą, verslo liudijimą, civilinę paslaugų sutartį ar kt., tuomet jūsų mokumo vertinimas gali užtrukti šiek tiek ilgiau. Tačiau net ir tokiu atveju visas šis procesas sąlyginai būna labai trumpas ir neverčiantis klientų ilgai laukti. Todėl jei manote esantys mokūs fiziniai asmenys, galite išbandyti savo galimybes gauti greitąjį kreditą internetu.

Kada greitieji kreditai yra naudingiausi?

Kadangi finansinių paslaugų rinkoje yra labai daug skirtingų instrumentų, kuriais vartotojai gali pasinaudoti, ne išimtis tampa ir greitieji kreditai bei ilgalaikės paskolos. Skirtingų paskolų rūšių yra labai daug, todėl natūralu, kad jums gali kilti klausimas, kada greitasis kreditas gali būti pats naudingiausias? Vienareikšmiško atsakymo nėra, kadangi kiekviena situacija yra labai skirtinga, todėl galima pateikti bent keletą pavyzdžių, su kuriais yra susiduriama bene dažniausiai.

Pritrūko lėšų iki būsimo atlyginimo. Greitieji kreditai internetu labai dažnai pagelbsti tuomet, kai žmonėms pritrūksta lėšų iki jų atlyginimo. Priežasčių, kodėl taip gali nutikti, yra daugybė. Vieni žmonės nemoka tinkamai paskirstyti savo asmeninio biudžeto ir yra linkę išlaidauti. Tuo tarpu kitiems visiškai netikėtai tenka susidurti su tam tikrais sunkumais, kurių metu tenka neišvengiamai patirti dideles išlaidas. Todėl jei pristinga pinigų iki atlyginimo, greitasis kreditas gelbėja daugeliui mūsų šalies gyventojų.

Staiga sugedo nuosavas automobilis. Gauti kreditą žmonės dažnai nori ir tuomet, kai sugenda jų kasdien eksploatuojama nuosava transporto priemonė. Akivaizdu, kokią didelę įtaką mūsų gyvenimo kokybei šiomis dienomis turi nuosavas automobilis. Todėl jei mes be jo negalime išsiversti nei vienos dienos, suprantama, kad jam sugedus ir pritrūkus pinigų jo remontui turėtume ieškoti efektyviausių alternatyvų. Kreiptis į savo giminaičius ar draugus tikrai ne visuomet yra geriausias sprendimas. Nenorint jų apkrauti savo bėdomis, kur kas paprasčiau susisiekti su greitųjų kreditų bendrovėmis ir pasiskolinti internetu.

Prireikia įsigyti buityje būtiną prietaisą. Šiandien be buitinės technikos prietaisų negali išsiversti nei vienas iš mūsų. Tai suteikia kur kas daugiau patogumo ir daug daugiau laisvės. Todėl jei sugenda jūsų buitinė technika arba tiesiog rinkoje atsiranda būtent toks prietaisas, kurio jūs visuomet geidėte, galite gauti paskolą ir vyti šalin mintis apie daugybę taupymo mėnesių.

Būtina apmokėti medicinines išlaidas. Niekuomet negalime žinoti, kas mūsų laukia rytoj. Net jei šiandien mūsų savijauta atrodo kuo puikiausiai, tai tikrai nereiškia, kad netikėtai negalime susidurti su sveikatos problemomis. Kai kuriais atvejais medicininės išlaidos būna labai didelės, todėl jei jūs patenkate į tokią sudėtingą padėtį, greitieji kreditai gali labai greitai išspręsti tokią sudėtingą situaciją.

Kreditas internetu gelbėja bėdoje

Kaip jau buvo minėta, greitas kreditas internetu gelbėja bėdoje daugeliui mūsų šalies gyventojų, kurie nenori arba neturi galimybės kreiptis į savo artimiausius žmones. Kita vertus, savo finansinių problemų užkrovimas ant kitų žmonių pečių anaiptol nėra teisingiausias sprendimas, todėl jei ir jūsų nežavi tokia mintis, patekę į bėdą galite peržiūrėti greitųjų kreditų bendrovių pasiūlymus. Tai padaryti yra lengviausia naudojantis internetu, kadangi kiekvieni oficialūs kreditoriai turi savo paslaugas reprezentuojančius tinklalapius.

Žinoma, greitųjų kreditų pasiūlymų yra daugybė, todėl norint sutaupyti daugiau laiko, visada galima naudotis rekomendaciniais portalais, kuriuose yra palyginami skirtingi kreditoriai. Tokiu atveju jums nebereikės valandų valandas naršyti internete, ieškant pačiomis patraukliausiomis sąlygomis pasižyminčio greitojo vartojimo kredito.

Tačiau vėlgi, kai kalbame apie greituosius kreditus internetu, taip pat turėtume kalbėti ir apie vartotojų mokumo vertinimą. Šiomis dienomis nei vienas greitasis kreditas nėra ir negali būti suteikiamas nemokiems fiziniams asmenims. Kiekvienas klientas yra labai atidžiai įvertinamas kreditorių, atsižvelgiant tiek į vartotojų mokumo vertinimo įstatyme numatytus kriterijus, tiek ir į kredito bendrovės vidines taisykles. Todėl pateiksime jums keletą svarbių kriterijų, kuriuos turėtumėte atitikti. Be oficialių pajamų negalima gauti greitosios paskolos internetu. Tai turėtų prisiminti kiekvienas vartotojas. Jau seniai praėjo laikai, kai greitieji kreditai buvo dalinami kiekvienam dėl jų besikreipusiam asmeniui. Dabar greitųjų kreditų suteikimo tvarka yra labai sugriežtinta. Jūsų mėnesinės pajamos turėtų būti nuolatinės ir pakankamos. Jei per pastaruosius metus darbovietes keitėte ne vieną kartą ir paskutinėje darbovietėje dirbate trumpiau nei keturis mėnesius, greitos paskolos internetu gauti negalėsite. Minimalus darbo stažas yra keturi mėnesiai. Tačiau dažniausiai kreditoriai vertina ir kur kas ilgesnį laikotarpį.

Kiekvienas finansinis įsipareigojimas tiesiogiai paveikia jūsų mėnesines pajamas ir asmeninį biudžetą. Jei jūs turite ne vieną paskolą ir esate pasinaudoję lizingo paslaugomis, tai atsilieps į jūsų finansams. Todėl jei norite gauti greitąjį kreditą, turite suprasti, kad jūsų bendri mėnesiniai finansiniai įsipareigojimai negali viršyti 40 proc. jūsų gaunamų mėnesinių oficialiųjų pajamų. Nei vienas kreditorius nepamiršta įvertinti ir fizinio asmens kredito istorijos, kurioje visuomet atsispindi tiek turėti finansiniai įsipareigojimai, tiek ir laiku negrąžintos paskolos. Todėl norint gauti greitąjį kreditą internetu, jūsų asmeninė kredito istorija turėtų būti gera, nes gauti paskolą su bloga kredito istorija gali būti ne taip lengva. Visada atsižvelgiama ir į tai ar greitojo kredito prašantis asmuo yra vedęs ir ar jis turi nepilnamečių vaikų, kuriuos privalo išlaikyti. Todėl jei jūs gyvenate santuokoje ir norite padidinti galimybę pasiskolinti, greitąjį kreditą galite imti su bendraskoliu.

Greitieji kreditai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Į viršų