Greitos paskolos iki 15 000 €

Greitos paskolos internetu yra paklausiausia skolinimosi forma. Platus ir lengvas priėjimas bei skubus išdavimas yra pagrindiniai privalumai, kurie patraukia vartotojo dėmesį. Gauti kreditą per 15 minučių yra tikrai ypatinga ir unikalu. Net ir praėjus dešimčiai metų, greita paskola vis dar gali būti išduota per tokį trumpą laiką. Nepaisant visų pokyčių bei įvestų ribojimų, greitos paskolos neprarado nė dalies savo populiarumo.

[table “1” not found /]

Augantys įsiskolinimai toli gražu nesumažino greitųjų paskolų paklausos. Net priešingai – jos pasidarė dar paklausesnės. Taip nutiko, nes paskolų refinansavimas, kaip viena greitų paskolų rūšių, tapo tokių sprendimo būdu. Daugiau skolintis pradėjo daug įsiskolinimų sukaupę žmonės, nes tokia paskola jiems tapo vos ne būtinybe. Pasiskolinti suskubo ir neturintis daug įsiskolinimų ar dar niekada nesiskolinę iki tol. Vien galimybė gauti paskolą įsiskolinusiems ir taip sumažinti savo skolas ir palūkanas pastūmėjo to link. Taip greitos paskolos poreikis smarkiai išaugo, o galimybės jas gauti net padidėjo.

greitos paskolosTai reikšmingai prisidėjo prie to, kad greitos paskolos internetu būtų dar paklausesnės nei iki tol. Tačiau prie to dar reikšmingiau prisidėjo keletas kitų elementų. Greitieji kreditai turėjo aukštas palūkanas, nes konkurencija visa ko pradžioje buvo nedidelė. Kelios bendrovės turėjo didelę laisvę nustatyti norimą palūkanų normą. Kredito unijos ir komerciniai bankai nesudarė konkurencijos, nes tiesiog neteikė tokios rūšies paskolų. Bet neužtruko atsirasti daugiau bendrovių. Jau paminėjome, kad tuo pačiu metu augo ir greitųjų kreditų paklausa. Tokia situacija privertė palūkanų normą mažėti, todėl palūkanos sėkmingai krito net iki kelių kartų.

Palūkanų norma (arba BVKKMN) mažėjo, bet tai buvo tik dalis privalumų vartotojui. Gerėjo ir kitos sąlygas. Pavyzdžiui, galimybė gauti paskolą su didesne paskolos suma tapo ženkliai didesnė. Pradžioje buvo įprasta, kad greita paskola būtų suteikiama su maksimalia 1 000 eurų suma. Dabar nėra nieko ypatingo rasti kreditą iki 15 000 eurų! Taip greitieji kreditai tobulėjo ir užkariavo vartotojų širdis savo paprastumu.

Kuo greitos paskolos skiriasi nuo vartojimo paskolų?

Vartojimo kreditai vienu metu buvo populiariausia kredito rūšis. Jie buvo pirmoji eiliniam vartotojui suteikta galimybė pasiskolinti didelę (santykyje su jo vid. atlyginimu) paskolos sumą. Tai taip pat buvo paskola be užstato, leidusi pasiskolinti ir neturintiems užstatomojo turto. Toks šansas atsirado pradėjus augti pragyvenimo standartams bei Lietuvoje pradėjus vystytis stipresnei viduriniajai klasei. Komerciniams bankams tapo daug paprasčiau padaryti vartojimo paskolas lengviau prieinamas eiliniam žmogui. Vidutinės vartojimo paskolos rizika sumažėjo net keliais kartais per vos penkerius metus.

Vėliau paskolų suteikimas pasidarė dar paprastesnis. Atsirado lizingas, kuris nukonkuravo vartojimo kreditus savo populiarumu. Lizingą suteikti galėjo ne tik bankai. Eilinės įmonės pradėjo siūlyti įsigyti savo prekes lizingo pagalba. Nors visumoje jis buvo brangesnis nei įprastos paskolos, 24 mėnesiams išskaidyti mokėjimai neatrodė taip basiai. Sąlygų taip pat nebuvo labai daug ir jos nebuvo sudėtingos.

Galiausiai viskas privedė prie to, kad vartotojui buvo pasiūlyta greita paskola internetu. Tai buvo didžiulė naujovė net lyginant su plačiai prieinamu lizingu. Jas gauti galėjo net iki tol neturėję priėjimo prie nė jokios paskolos. Sąlygos kredito istorijos ir turimų įsiskolinimų atžvilgiu nebuvo labai griežtos. Natūralu, kad daugelis priėjimą prie paskolos gavo, nes iki tol niekur kitur skolintis negalėjo. Todėl jų kredito istorija buvo visiškai švari.

Vieną iš svarbių skirtumų tarp greitos paskolos ir vartojimo kredito jau galite perskaityti tarp eilučių. Pirmosios tiesiog yra daug lengviau suteikiamos ir todėl yra prieinamos platesniam ratui vartotojų. Tai yra tiesa net ir dabar, kai besąlygiškas greitų paskolų išdavimas buvo gerokai apribotas. Dabar greitos paskolos bedarbiams nebėra suteikiamos taip lengvai, kaip anksčiau. Pasiskolinti turint įsiskolinimų irgi gali būti sudėtinga, nebent yra kreipiamasi dėl paskolų refinansavimo. Švari ir tvarkinga kredito istorija dabar yra tik vienas iš keleto svarbių sąlygų greitai paskolai gauti.

Svarbūs skirtumai tarp šių paskolų rūšių čia nesibaigia. Greitos paskolos dažniausiai yra išduodamos trumpesniam laikotarpiui ir mažesnėmis sumomis. Išimtinais atvejais galite gauti paskolą iki 15 000 eurų ir iki 6 metų terminui. Vartojimo kreditai, kadangi jie yra suteikiami griežtesnėmis sąlygomis ir mažiau rizikingiems žmonėms, suteikia platesnes galimybes. Todėl gauti pastarąjį galima iki 50 000 eurų ir net iki 10 metų terminui.

Greitos paskolos internetu panaudojimo būdai

Smagus dalykas, kad paskolos internetu gali būti panaudotos labai skirtingiems poreikiams patenkinti. Praktiškai kiekvienam greitoji paskola gali būti naudinga nepriklausomai nuo jo situacijos konkretumo. Tai tikriausiai negaliojo pačioje pradžioje, kuomet greitieji kreditai buvo suteikiami tik nedidelėmis sumomis. Dažnai jis net neviršydavo žmogaus gaunamo atlyginimo. Todėl paskolos internetu nelabai galėjo patenkinti didesnių žmogaus poreikių.

Dabar prasidėjo kitokie laikai. Minėjome, kad dabar yra įmanoma gauti greitą paskolą net iki 15 000 eurų. Už tokius pinigus galima nuveikti iš tikrųjų labai daug. Anksčiau paskola automobiliui buvo atskira ir nepriklausoma paslauga. Net ir dabar ją suteikia toje srityje besispecializuojančios bendrovės. Bet dabar net ir toks kasdienis greitasis kreditas gali labai lengvai patenkinti automobilio poreikį. Greita paskola internetu gali būti net naudingesnė nei autolizingas, nes pastarasis reikalauja užstato automobilio pavidalu. Tuo tarpu minėtoji paskola internetu yra suteikiama be užstato.

Už 15 000 eurų gali išeiti tikrai prabangus automobilis! Tačiau tai tik vienas pavyzdys. Galime prisiminti, kad anksčiau kelionės apskritai buvo neprieinamos. Laisvoje Lietuvoje jos jau tapo prieinamos, tačiau žmonės paprasčiausiai jų neįpirko. Vartojimo kreditai tikrai negalėjo pagelbėti, nes jų suteikiama suma tiesiog buvo per maža. Net kredito unijos retai suteikdavo pakankamai didelę paskolą.

Dabar viskas visai kitaip. Greitas kreditas internetu dabar yra daug didesnis nei tuo metu buvo vartojimo paskolos. O ir tobulėjant technologijoms ir augant konkurencijai pačios kelionės pasidarė gerokai pigesnės. Dabar net ir nedidelė greitoji paskola gali būti daugiau nei pakankamai pakeliauti į kokią tik nori šalį. Taip visų mėgstama Turkija gali būti prieinama su nedideliu kreditu, kurį gauti pajėgs ko gero kiekvienas.

Galima kalbėti ir plačiau. Tačiau svarbiausia yra kad kreditai internetu yra lankstūs ir jų dėka galima įgyvendinti kiekvieną žmogišką svajonę. Nebent jūsų svajonės yra neįgyvendinamai didelės. Bet kitais atvejais tokie kreditai yra labiau nei pakankami bet kokiam poreikiui patenkinti. Svarbiausia žinoti ko nori, turėti gerą kredito istoriją ir išsirinkti pigiausią paskolą internetu!

Greitos paskolos iki 15 000 €

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Į viršų