Ilgalaikės paskolos

Ilgalaikės paskolos – tai didesnės vertės ilgesnio termino finansiniai įsipareigojimai kreditoriams. Ilgalaikiai kreditai gali būti suteiktos komerciniuose bankuose, kredito unijose, kredito bendrovėse, tarpusavio skolinimo platformose ir tiesiogiai iš fizinių asmenų, kurie teikia paskolas. Kadangi ilgalaikė paskola yra didelis finansinis įsipareigojimas, kiekvienas asmuo, svarstantis apie galimybę kreiptis dėl greitos paskolos, turėtų labai kruopščiai pasverti savo tikrąsias finansines galimybes ir įvertinti ilgalaikių paskolų pasiūlymus bei bendrąsias tokių finansinių įsipareigojimų sąlygas.

FinbeeBobutespaskola
Gauti kreditąGauti kreditą

Ilgalaikės paskolosŽinoma, šiandien didžioji dalis vartotojų dėl ilgalaikių paskolų kreipiasi nuotoliniu būdu, t.y. naudodamiesi kreditorių tinklalapiais. Tai padeda jiems sutaupyti daugybę laiko, kadangi nebelieka būtinybės fiziškai vykti į kreditorių filialus ir pildyti daugybę dokumentų. Kita vertus, tai tikrai nėra vienintelis ilgalaikės paskolos internetu privalumas, todėl apie tokius šiuolaikiškus sprendimus verta pakalbėti plačiau.

 • Didelis patogumas. Kas gali būti lengviau ir patogiau, kaip sėdint priešais savo kompiuterį, pasirinkti jums tinkamiausiomis sąlygomis pasižyminčią ilgalaikę paskolą? Jums nebereikia fiziškai keliauti į kreditorių filialus. Visas procesas tampa daug patogesnis.
 • Sutaupoma daug laiko. Fiziškai keliauti iš vieno kreditorių filialo į kitą – tai yra labai nepraktiška ir nepatogu. Ypač, jei šiuo atveju yra kalbama apie tokius didmiesčius kaip Vilnius. Nereikia nėra sakyti, kiek laiko kiekvienam žmogui tenka išeikvoti pasirenkant tradicinį ir nepraktišką paskolų paieškos būdą. Todėl jei naudositės internetu, dėl ilgalaikiai kreditai kreiptis jums bus kur kas lengviau.
 • Platus pasirinkimas. Naudojantis internetu yra kur kas lengviau pasirinkti iš plataus skirtingų
  ilgalaikių paskolų asortimento. Tokiu atveju jums nebereikia savęs apriboti ir rinktis tik iš vos kelių gautų pasiūlymų. Be to, veikia ne vienas rekomendacinio pobūdžio internetinis tinklalapis, kuriame galima rasti oficialių kreditorių sąrašus, tokiu būdu dar labiau palengvinant ilgalaikės vartojimo paskolos internetu pasirinkimą.
 • Sklandus ir nesudėtingas ilgalaikės paskolos paraiškos pateikimas. Paraišką ilgalaikiam kreditui gauti galima pateikti naudojantis internetu. Tai galite padaryti vos per keletą minučių, nurodant pagrindinius kreditorių prašomus duomenis. Jei jūs dirbate pagal darbo sutartį, visa informacija apie jūsų gaunamas oficialias pajamas kreditoriams bus matoma SODROS sistemoje, todėl tikėtina, kad jums nereikės pateikti papildomų duomenų.
 • Greitas atsakymas. Dažniausiai kreditoriai savo klientams atsakymą pateikia valandos bėgyje, tačiau taip pat yra ne vienas atvejis, kuomet žmonės atsakymo sulaukia ir vos keliolikos minučių bėgyje. Todėl jei jūs nenorite gaišti savo laiko ir jums yra svarbus didelis operatyvumas, ilgalaikės paskolos turėtumėte ieškoti internetu.

Ilgalaikė paskola būstui

Nors nemaža dalis žmonių paskolų atžvilgiu yra nusiteikę labai skeptiškai ir stengiasi jų kaip įmanoma labiau išvengti, vis dėlto, kai kalba pakrypsta apie nuosavo būsto įsigijimą, dažniausiai ilgalaikė paskola būstui tampa neišvengiama. Tokiais atvejais žmonės į būsto paskolas ima žvelgi daug liberaliau ir nesibaimina dėl savo pirmojo nuosavo būsto ilgam laikui įsipareigoti finansiškai. Kita vertus, daugeliui žmonių tai yra vienintelis pasirinkimas norint turėti savo nuosavus namus, todėl jei jūs šiuo metu galvojate apie kreipimąsi dėl ilgalaikės būsto paskolos internetu, visų pirma turėtumėte atsižvelgti į savo finansinę situaciją ir kreditorių taikomus mokumo vertinimo kriterijus.

 • Jūsų gaunamų mėnesinių oficialiųjų pajamų dydis. Kiekvieno kliento mokumas yra tiesiogiai paremtas jo gaunamomis oficialiomis pajamomis. Pajamos turi būti nuolatinės. Tai reiškia, kad žmogus turėtų turėti pakankamai ilgą nepertraukiamą darbo stažą. Vartotojų mokumo vertinimo įstatyme yra nurodyta, kad fizinis asmuo, kuris kreipiasi dėl vartojimo paskolos, turi turėti ne trumpesnį kaip keturių mėnesių nepertraukiamą darbo stažą, tačiau dažniausiai kreditoriai vertina kur kas ilgesnį laikotarpį, pvz., vienerius arba dvejus metus.
 • Šeimyninė padėtis ir vaikų skaičius. Visuomet yra atsižvelgiama ir į vaikų skaičių. Nuo to labai tiesiogiai priklauso vienam asmeniui tenkanti mėnesinių pajamų suma. Todėl jei jūs esate susituokę ir turite vaikų, nepamirškite, kad jūsų mėnesinės pajamos bus paskirstomos visiems šeimos nariams. Jei abu sutuoktiniai yra dirbantys fiziniai asmenys ir ilgalaikė būsto paskola yra imama kartu, bendrosios mėnesinės šeimos pajamos tampa didesnės, todėl ir tikimybė gauti paskolą būna didesnė. Tuo tarpu, jei paskola imama ne su bendraskoliu, mėnesinės pajamos gali būti dalinamos pusiau, sumažinant galimybes gauti didesnę ilgalaikę paskolą.
 • Finansinių įsipareigojimų dydis. Jūsų finansiniai įsipareigojimai kreipiantis dėl ilgalaikiai kreditai būstui vaidina labai svarbų vaidmenį. Todėl jei jūs norite gauti paskolą, nepamirškite ir savo turimų finansinių įsipareigojimų. Jūsų finansiniai įsipareigojimai negali viršyti 40 proc. visų jūsų mėnesinių pajamų, todėl vertindami savo galimybes gauti kreditą būstui, taip pat atsižvelkite į minėtą svarbią detalę.
 • Asmeninė kredito istorija. Nei vienas kreditorius nepamiršta atsižvelgti ir į asmeninę kredito istoriją. Pavyzdžiui, jei jums ne kartą buvo pagelbėję greitieji kreditai, labai tikėtina, kad kreditoriai jus vertins neigiamai, nepaisant to, kad turėtus greituosius kreditus buvote grąžinę laiku. Tuo tarpu, jei jūs turėjote pradelstų finansinių įsipareigojimų, jūsų kredito reitingas bus labai žemas ir kreditoriai gali atmesti jūsų pateiktą paraišką ilgalaikei paskolai su bloga kredito istorija gauti.

Įsiskolinimų refinansavimas ilgam laikotarpiui

Kalbant apie ilgalaikes paskolas, taip pat būtina kalbėti ir apie refinansavimo paslaugas. Įsiskolinimų refinansavimas ilgam laikotarpiui taip pat galėtų būti vertinamas kaip ilgalaikis kreditas. Tokiu atveju fizinio asmens turimi mažesnės vertės finansiniai įsipareigojimai gali būti apjungti į vieną ir perkelti pas pasirinktus kreditorius. Tuomet sujungtos paskolos sudaro didesnę paskolos sumą, kuri gali būti prilyginta ilgalaikei paskolai. Pastarosiomis refinansavimo paslaugomis šiomis dienomis naudojasi labai didelė dalis mūsų šalies gyventojų. Kai kurie kreditoriai šias paslaugas įvardija kaip pačias populiariausias.

Todėl jei jūs turite ne vieną paskolą, kuriai yra taikomos skirtingo dydžio palūkanos ir jūs pastaruoju metu susiduriate su sunkumais jas grąžinant, nedelsdami kreipkitės dėl refinansavimo paslaugų. Šias paslaugas teikia ne vieni kreditoriai, todėl jums neturėtų būti sudėtinga pasirinkti palankias refinansavimo paslaugas teikiančius oficialius kreditorius.

Žinoma, prieš nusprendžiant, kurių kreditorių refinansavimo pasiūlymu jums vertėtų pasinaudoti, pasistenkite taikyti tą patį principą, kaip ir jau minėtu ilgalaikės paskolos paieškos atveju. Jūs turite skirti pakankamai daug laiko ir pastangų, kad galėtumėte įvertinti kuo daugiau skirtingų jums prieinamų pasiūlymų. Nuo to priklausys ir jūsų galutinis sprendimas.

Kuomet bus refinansuotos jūsų paskolos, kiekvieną mėnesį paskolą turėsite grąžinti ne keliems, o tik vienam kreditoriui. Be abejo, paskolos terminas bus pratęstas, o paskolai taikomos palūkanos – sumažintos, todėl bendra kiekvieną mėnesį mokama paskolos grąžinimo suma taip pat bus mažesnė. Lygiagrečiai turėtumėte pasirūpinti ir savo asmeniniais finansais, pasistengdami sumažinti patiriamas išlaidas ir neleisdami sau į finansų valdymą žvelgti pro pirštus. Jei iki šiol finansines problemas spręsdavote tik paskolų pagalba, refinansavus turėtus finansinius įsipareigojimus savo įpročius pakeiskite.

Ilgalaikės paskolos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Į viršų