Paskolų refinansavimas internetu

Pigiausias refinansavimas ir paskolos įsiskolinusiems

Kreditai visiems

Ar tikrai kreditai visiems yra suteikiami taip lengvai ir greitai, kaip daugelis jau daugybę metų kalba? Šis klausimas kyla daugeliui vartotojų, kurie svarsto apie kreipimąsi į kreditorius. Nors daugelis gali nusivilti, tačiau dabartinė paskolų rinkoje vyraujanti situacija yra visiškai pasikeitusi. Anuomet greitieji kreditai ir paskolos internetu buvo suteikiamos bene kiekvienam dėl jų besikreipiančiam fiziniam asmeniui. Tuo metu gauti paskolą buvo daugiau nei paprasta. Nemaža dalis mūsų šalies gyventojų į kreditorius buvo linkę kreiptis vos tik pasitaikius progai – pritrūkus pinigų iki atlyginimo, siekiant padengti jau turimą paskolą, norint įsigyti vieną ar kitą pirkinį, vykstant į kelionę ar kt.

[table “1” not found /]

Tačiau nors pačios greitos paskolos ir greitieji kreditai nėra kenksmingi ar žalingi sprendimai, vis dėlto didžiulę įtaką žmonių finansinei padėčiai turi jų požiūris. Todėl daugybė žmonių, kurie anuomet pasinaudodavo greitaisiais kreditais internetu, galiausiai pablogindavo savo finansinę padėtį, nes į finansinius įsipareigojimus žvelgia labai neatsakingai. Kadangi situacija negerėjo ir nemažai įsiskolinimų turintys žmonės toliau gaudavo paskolas, Lietuvos bankas sugriežtino kreditoriams taikomas sąlygas ir pakoregavo vartojimo kredito bei vartotojų mokumo vertinimo įstatymus.

kreditai visiemsJau kurį laiką greitieji kreditai visiems jų panorėjusiems fiziniams asmenims tikrai nėra suteikiami. Kiekvienas Lietuvoje veikiantis oficialus kreditorius privalo labai kruopščiai įvertinti visus fizinius asmenis, kurie į juos kreipiasi prašydami vienokio ar kitokio dydžio paskolos. Tokiu atveju nėra svarbu ar tai bus greitasis kreditas ar ilgalaikė paskola internetu – mokumo vertinimas yra lygiai toks pats. Be to, nėra svarbu ir tai, apie kokią paskolos sumą yra kalbama, kadangi neatsižvelgiant į finansinio įsipareigojimo dydį, kiekvienas fizinis asmuo yra įvertinamas vadovaujantis šiuo metu Lietuvoje galiojančiais įstatymais.

Norėdami gauti kreditą, turite būti mokūs fiziniai asmenys, turintys oficialų darbą ir gaunantys nuolatines pajamas, kurios yra pakankamos jūsų prašomai paskolai gauti. Žinoma, fizinio asmens mokumo vertinimą sudaro ir kur kas daugiau kriterijų, pvz., šeimyninė padėtis, vaikų skaičius, nepertraukiamas darbo stažas (paskolos nėra suteikiamos asmenims, kurių nepertraukiamas darbo stažas yra trumpesnis nei keturi mėnesiai), asmeninė kredito istorija, finansinių įsipareigojimų dydis, kredito reitingas ir kt. Taip pat kiekvienas kreditorius turi ir savo vidines taisykles, į kurias atsižvelgiant vertina dėl paskolų besikreipiančius klientus.

Taip pat svarbu atkreipti dėmesį ir į emigrantus. Paskolos dirbantiems užsienyje gali būti suteiktos, bet dažniausiai joms yra taikomos kitokios sąlygos. Todėl jei dirbate užsienyje, prieš pateikdami prašymą paskolai gauti pasitikslinkite kokius reikalavimus tokiose aplinkybėse kelia kreditorius. Tokiu būdu išvengsite bereikalingo savo laiko gaišimo.

Kurios paskolos visiems yra suteikiamas be didesnių išimčių?

Kadangi finansinių paslaugų rinkoje situacija yra pasikeitusi ir paskolų išdavimo tvarka yra sugriežtinta, nemenkai daliai žmonių kyla klausimas, kurios paskolos visiems yra suteikiamos be didesnių išimčių. Tačiau būtina suprasti, kad vienareikšmiško atsakymo į tokį klausimą nėra, kadangi kreditoriai savo klientus vertina atsižvelgdami į lygiai tokius pačius kriterijus. Žinoma, kai yra kalbama apie didesnės vertės ilgalaikes paskolas, fizinio asmens gaunamos oficialiosios mėnesinės pajamos taip pat turi būti proporcingai didesnės nei tuomet, kai prašoma greitojo kredito. Tačiau nežiūrint į tai, nėra vienos ar kelių paskolų rūšių, kurias kreditoriai suteiktų lengviau.

Nepaisant to ar mes kalbėtume apie trumpalaikius greituosius kreditus, ar apie vartojimo paskolas, kurios suteikiamos ne vieneriems metams – visa tai yra finansiniai įsipareigojimai. Kiekviena greita paskola turi didelės įtakos žmogaus finansinei padėčiai. Dėl šios priežasties kreditoriai negali vienų paskolų vertinti „lengviau“ už kitas. Todėl jei jūs planuojate kreiptis dėl paskolos, pirmiausia turėtumėte būti tikri, kad ją galėsite grąžinti. Suprantama, kad jei jūsų finansinė padėtis yra sudėtinga, apie tokius dalykus vargu ar norėsite galvoti ir jūsų vienintelis tikslas bus gauti paskolą. Tačiau kiekvienas asmeninių finansų konsultantas jums patars lygiai tą patį – asmeninių finansų valdymas, biudžeto planavimas ir tikrosios situacijos vertinimas yra tai, be ko negalima įsivaizduoti sklandaus paskolos grąžinimo.

Niekuomet nereikėtų kreiptis dėl paskolos internetu, jei jūs gyvenate šia diena ir negalvojate apie tai, kaip galėsite padengti mėnesines paskolos grąžinimo įmokas. Priešingu atveju tai būtų labai rizikingas požiūris. Paskola niekuomet nelaukia. Prieš gaunant paskolą kiekvienas fizinis asmuo sudaro juridinę galią turinčią paskolos sutartį, kurioje yra įtvirtinami paskolos teikėjo ir paskolos gavėjo įsipareigojimai. Todėl juos pažeidus sulaukiama didelių sankcijų, bloginančių asmeninę kredito istoriją. Kiekviena pradelsta ir laiku negrąžinta paskola neigiamai paveikia fizinio asmens kredito reitingą, todėl ateityje jam gali būti uždarytos bene visų kreditorių durys. Norint, kad taip nenutiktų, turėtumėte elgtis atsakingai ir nemanyti, kad kreditai visiems yra dalinami be jokių rimtesnių sąlygų.

Refinansavimas visiems – ar taip būna?

Tačiau kalbant apie paskolas ir greituosius kreditus visuomet reikėtų kalbėti ir apie refinansavimo paslaugas, kurios daugelyje kredito bendrovių yra vienos populiariausių. Tokiu atveju kyla klausimas, ar refinansavimas visiems yra prieinamas, ar vis dėlto situacija yra lygiai tokia pati, kaip ir kreipiantis dėl naujų paskolų.

Būtina suprasti, kad refinansavimas nėra kreipimasis dėl papildomų finansinių įsipareigojimų. Fizinis asmuo, kuris turi ne vieną skirtingo dydžio paskolą, kurią jam per laiką yra suteikę skirtingi kreditoriai, gali turimus finansinius įsipareigojimus refinansuoti. Abstrakčiai kalbant, refinansavimas yra finansinių įsipareigojimų apjungimas ir perkėlimas į vienų kreditorių rankas. Savo paskolas refinansavę žmonės kiekvieną mėnesį kreditoriams moka tik vieną paskolos grąžinimo įmoką, kuri būna mažesnė nei iki tol, kol greitos paskolos nebuvo refinansuotos.

Dažniausiai paskolų refinansavimo paslaugomis pasinaudoja žmonės, kurie nebepajėgia laiku grąžinti daugybės savo turimų paskolų. Jei kiekvieną mėnesį žmogui tenka padengti trijų, keturių ar didesnio skaičiaus paskolų grąžinimo įmokas, akivaizdu, kad tai padaryti tampa labai sudėtinga. Ką jau kalbėti apie tuos atvejus, kai greitos paskolos yra su kintančiomis palūkanomis. Pastaruoju atveju situacija gali tapti dar sudėtingesnė ir finansiniu požiūriu pavojingesnė. Todėl jei jūsų pečius slegia ne viena paskola ir jūs manote, kad neilgai trukus nebepajėgsite jų laiku grąžinti, vienintelis efektyvus sprendimas galėtų būti paskolų refinansavimas.

Šis sprendimas taip pat parodo jūsų atsakomybę. Žmogus, kuris ieško tinkamiausių išeičių ir nori pagerinti savo finansinę situaciją, visuomet yra vertinamas kur kas labiau teigiamai. Todėl jei patenkama į sudėtingą finansinę padėtį, tikrai nereikėtų užsisklęsti savyje ir tikėtis, kad galiausiai viskas išsispręs savaime, tam neskiriant jokių papildomų pastangų. Tai būtų labai neatsakingas požiūris, todėl tokiose situacijose kiekvienas žmogus turėtų stengtis priimti teisingus finansinius sprendimus. Net jei jūs neturite daug patirties asmeninių finansų valdymo srityje, tai nereiškia, kad negalite to išmokti. Be to, jūs visuomet galite pasinaudoti asmeninių finansų konsultantų teikiamomis paslaugomis, lengviau sustyguojant savo asmeninius finansus, optimaliai paskirstant biudžetą, sumažinant patiriamas išlaidas ir atrandant papildomų galimybių gauti daugiau pajamų. Todėl tiek fiziniai asmenys, kurie planuoja gauti paskolą, tiek ir asmenys, kurie jau turi ne vieną finansinį įsipareigojimą, visada privalo įvertinti savo tikrąsias finansines galimybes ir pasistengti sumažinti galimas rizikas.

Kreditai visiems

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Į viršų