Neoficialios paskolos

Neoficialios paskolos gali būti ieškoma dėl daug skirtingų priežasčių. Viena tokių yra paprasčiausi neoficialios paskolos privalumai: nereikia laikytis įstatymo raidės ir 100% atitikti visų ten numatytų reikalavimų. Kartais gali būti, kad skolinantis neoficialiai galima gauti ir paskolą geresnėmis sąlygomis.

[table “1” not found /]

Tačiau akivaizdžiausia priežastis kodėl gali būti ieškoti neoficialios paskolos yra labai paprasta: kitos – oficialios – paskolos yra tiesiog neprieinamos. Žmogus iš tikrųjų gali atsidurti situacijoje, kurioje nė vienas kreditorius nenori išduoti paskolos. Gali nutikti ir tokia situacija, kad net paskolų refinansavimą yra atsisakoma išduoti tokiam žmogui. Atsidūrus tokioje situacijoje padėti gali būtent tik tos neoficialios paskolos. Bet prieš aptariant kaip jas gauti, pradžiai pažiūrėkime į konkrečias priežastis, kodėl oficialus greitasis kreditas yra dažniausiai neišduodamas.

3 priežastys, kodėl jums gali būti neišduotas greitasis kreditas

neoficialios paskolos

Yra trys pagrindinės priežastys kodėl kreditorius gali atsisakyti išduoti greitąjį kreditą. Visos jos susijusios su įstatyme numatytais reikalavimais, tai labai sunku pasakyti kiek kreditorius nenori jums išduoti paskolos ir kiek jis tiesiog laikosi įstatyme numatytos tvarkos. Bet tai – nereikšmingos detalės iš kliento pusės. Jei kreditas neišduodamas, tai reiškiasi ji neišduodamas ir daugiau čia nieko neprigalvosi.

Pirmoji priežastis: bloga kredito istorija. Paskolos su bloga kredito istorija gali būti išduotos, bet tai nutinka pakankamai retai. Jos yra išduodamos tais atvejais, kai „bloga kredito istorija“ yra interpretuojama sąlyginai. Tai reiškia, kad kliento kredito istorija gali būti prasta, bet ne tokia prasta, kad kreditorius negalėtų ar nenorėtų išduoti paskolos.

Antroji priežastis: nepakankamos pajamos. Praėjo tie laikai, kai kreditoriai paskolas dalindavo į kairę ir į dešinę. Tais laikais greitąjį kreditą galėjo gauti bet kas ir nesvarbu kiek pajamų jis gaudavo ar jų negaudavo visai. Dabar gauti paskolą be pajamų – daug sudėtingiau. Tą paprasčiausiai draudžia įstatymas, nes tokie žmonės staiga gali pradėti vėluoti grąžinti paskolas ir taip sukuria daug problemų visiems aplinkiniams. Bet mažai pajamų nėra tolygu jokioms pajamoms. Jei gaunate mažai pajamų, bet jų gaunate – tikėtina, kad kreditą gausite.

Trečioji priežastis: per dideli įsiskolinimai. Paskolos įsiskolinimams yra išduodamas daug lengviau nei bet kada, bet dėl jos dažniausiai reikia kreiptis tiesiai į refinansavimą išduodančias bendroves. Bet tikrai gali būti taip, kad jūsų įsiskolinimai bus per dideli kreditui gauti ir todėl teks ieškoti neoficialios paskolos.

Kaip gauti neoficialią paskolą?

Pats pavadinimas turėtų aiškiai parodyti, kad mes kalbame apie paskolas, kurių lengvai oficialiuose kanaluose nerasite. Čia reikia dairytis kiek kitur.

Neoficialus kreditas lengviausiai gaunamas iš artimiausių žmonių. Dėl to neturėtų kilti absoliučiai jokių abejonių. Bet apie tai jau tikriausiai kiekvienas pagalvojo iš kart kai tik prireikė pasiskolinti neoficialiai.

Be artimųjų, vienas dažniausių neoficialių paskolų šaltinių yra skolintojų skelbimai. Jų rasti tikrai galite kiekviename skelbimų puslapyje. Ten yra labai daug skelbimų, kuomet privatūs asmenys siūlosi paskolinti neoficialiai. Neradę tinkamo pasiūlymo/skelbimo vienur, būtinai paieškokite kitur, nes jų tikrai yra visur!

Neoficialios paskolos

3 mintys apie “Neoficialios paskolos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Į viršų