Paskolos automobiliui | Autolizingas

Paskolos automobiliui šiandien yra vienos iš populiariausių, kuriomis yra linkę pasinaudoti daugybė Lietuvos gyventojų. Dėl šios priežasties didžiojoje dalyje kredito bendrovių yra siūlomi ne tik greitieji kreditai ir ilgalaikės paskolos internetu, tačiau taip pat ir greitos paskolos automobiliui. Žinoma, nereikėtų manyti, kad paskola automobiliui yra suteikiama kiekvienam dėl jos besikreipusiam fiziniam asmeniui, todėl kalbant apie automobiliui įsigyti skirtas paskolas, visuomet reikėtų kalbėti ir apie klientams taikomas sąlygas bei klientų mokumo vertinimą. Todėl jei jūs norite gauti kreditą automobiliui, atminkite keletą svarbių detalių.

FinbeeBobutespaskola
Gauti kreditąGauti kreditą
 • Jūsų gaunamos mėnesinės pajamos. Jei norite gauti paskolą automobiliui, tuomet turite suprasti, kad jūsų gaunamos mėnesinės pajamos vaidins bene patį svarbiausią vaidmenį vertinant jūsų mokumą. Tačiau nemanykite, kad jei turite neoficialių pajamų, kurios yra didesnės už jūsų darbo užmokestį, turėsite didesnes galimybes gauti paskolą be pajamų. Anaiptol. Kreditoriai niekuomet nevertina neoficialių pajamų, todėl jei jūs turite oficialų darbą ir kiekvieną mėnesį gaunate atlyginimą, jis taps jūsų bendrų mėnesinių pajamų pagrindu. Be abejo, nesupraskite klaidingai – jei turite papildomų pajamų šaltinių (pvz., gaunamos pajamos dirbant pagal individualios veiklos pažymą arba verslo liudijimą, gaunami dividendai ar kt.), į juos taip pat bus atsižvelgiama vertinant jūsų oficialias pajamas.
 • paskolos automobiliuiDabartinio darbo stažas. Kreditoriams aktualus ir jūsų darbo stažas. Tai reiškia, kad nepaisant to, jog vienoje ar kitoje darbovietėje galite būti dirbę daugybę metų, jei visai neseniai būsite perėję į naują darbovietę, kurioje dirbsite tik keletą mėnesių, paskola jums gali būti nesuteikta. Minimalus darbo stažas turėtų būti keturi mėnesiai. Kita vertus, dažniausiai kreditoriai atsižvelgia į kur kas ilgesnį laikotarpį, pvz., vienerius arba dvejus metus.
 • Turimi finansiniai įsipareigojimai. Turite finansinių įsipareigojimų? Buvote gavę greitąjį kreditą? O gal turite vartojimo paskolą? Esate ne vieną kartą įsigiję prekes lizingu? Visa tai sudaro jūsų finansinius įsipareigojimus, todėl atminkite, kad norint gauti paskolą automobiliui, jūsų turimų finansinių įsipareigojimų suma negali viršyti keturiasdešimties procentų jūsų gaunamų mėnesinių pajamų.
 • Asmeninė kredito istorija ir kredito reitingas. Kiekvienas greitasis kreditas, paskola ar lizingas atsispindi jūsų asmeninėje kredito istorijoje ir turi tiesioginę įtaką kredito reitingui. Net jei jūs niekuomet nesate pradelsę paskolų ar lizingo padengimo įmokų, jūsų kredito reitingui įtakos turės kiekvienas turėtas finansinis įsipareigojimas – ir didžiausią neigiamą įtaką jam gali turėti greitieji kreditai. Tuo tarpu, jei bent kartą esate laiku negrąžinę turėtos paskolos, jūsų kredito istorija bus neigiama ir labai tikėtina, kad kreditoriai jums paskolos automobiliui nesuteiks. Apskritai, gauti kreditą su bloga kredito istorija nėra taip paprasta.
 • Šeimyninė padėtis ir vaikų skaičius. Kredito bendrovės, kredito unijos, komerciniai bankai ir tarpusavio skolinimo platformos taip pat atsižvelgia ir į žmogaus šeimyninę padėtį bei vaikų skaičių. Todėl jei esate vedęs ir turite vaikų, tai turės tiesioginės įtakos kreditorių sprendimui.

Autolizingo privalumai

Kadangi didelė dalis žmonių savo automobilius yra įsigiję autolizingo pagalba, žmonėms, kuriems dar nėra tekę pasinaudoti tokiomis paslaugomis dažnai kyla klausimas, kokie yra autolizingo privalumai. Todėl pateiksime jums keletą iš jų.

 • Didelis kreditorių pasirinkimas. Turbūt pastebėjote, kad jau ne vienerius metus rinkoje yra daugybė skirtingų kreditorių. Visa tai sukuria kur kas palankesnes sąlygas vartotojams, kurie nori gauti paskolą automobiliui. Tarp kreditorių vyrauja didelė konkurencija, todėl norėdami sulaukti daugiau naujų klientų jie yra priversti siūlyti konkurencingus pasiūlymus.
 • Patogu ir nesudėtinga. Šiandien dėl paskolos automobiliui galima kreiptis internetu. Jums nereikia dienų dienas laukti kreditorių atsakymo. Vos per keletą minučių galite užpildyti paskolos paraišką ir ją pateikti nuotoliniu būdu, pasinaudoję savo kompiuteriu ir internetu. Be to, jūsų mokumo vertinimui reikalingi dokumentai taip pat gali būti pasirašyti ir patvirtinti internetu, todėl vien tam, kad sužinotumėte, koks bus jūsų pasirinktų kreditorių atsakymas, jums tikrai nereikės vykti į kreditorių filialą.
 • Palankios sąlygos. Kadangi kreditorių yra daug, nemaža dalis autolizingo pasiūlymų pasižymi labai palankiomis sąlygomis, taikant nedideles palūkanas ir siūlant adekvatų paskolos grąžinimo terminą. Be to, nemenkai daliai paskolų automobiliams nėra taikomi dideli sutarties sudarymo ir administravimo mokesčiai. Tuo tarpu, jei nenorite patirti didesnių išlaidų ir planuojate paskolą grąžinti anksčiau sutartyje nurodyto termino, galite pasinaudoti paskola, kuriai nebus taikomi papildomi mokesčiai, jei ją grąžinsite anksčiau.
 • Galimybė greitai įsigyti naują automobilį. Natūralu, kad pačios transporto priemonės paieškos labai dažnai pareikalauja daugybės papildomo laiko, todėl svarbu, kad paskolos gavimo procesas būtų kuo greitesnis ir sklandesnis. Todėl jei jūs daugybę laiko praleidote ieškodami automobilio ir pagaliau jį radote, galite būti tikri, kad autolizingas iš jūsų neatims daug papildomo laiko.
 • Nereikia taupyti naujai transporto priemonei. Autolizingo dėka jūs galite pamiršti apie taupymą naujam automobiliui. Nors akivaizdu, kad tokiu atveju jums nereikėtų finansiškai įsipareigoti kreditoriams, vis dėlto taupymas galėtų užtrukti amžinybę – ypač, jei norite įsigyti naują ir didesnės piniginės vertės automobilį. Kreipdamiesi į kreditorius, paskolą automobiliui galite gauti labai greitai.

Automobilių lizingas tikrai gali praversti

Priežasčių, kodėl jums gali pagelbėti automobilių lizingas, yra daugybė. Kiekvieno žmogaus situacija yra labai skirtinga. Tačiau nepaisant to, visuomet galima pateikti bent keletą dažniausių priežasčių, kuomet vartotojai kreipiasi dėl automobilių lizingo paslaugų.

 • Sugedo transporto priemonė. Nors akivaizdu, kad kiekvienos transporto priemonės techninius gedimus galima pašalinti, tai tikrai nereiškia, jog tai daryti visuomet yra ekonomiška. Kai kuriais atvejais automobilių remonto kaštai yra pernelyg dideli ir netgi viršijantys automobilio rinkos vertę. Todėl jei sugenda transporto priemonė ir nebėra prasmės ją remontuoti, praverčia automobilių lizingas internetu.
 • Turima transporto priemonė yra neekonomiška. Dažnai susiduriama su situacija, kuomet kasdien eksploatuojamas automobilis pasižymi pernelyg didelėmis išlaidomis kurui. Todėl natūralu, kad norint sutaupyti, tenka ieškoti ekonomiškos transporto priemonės, kurios kaina gali būti didesnė.
 • Automobilis yra pernelyg senas. Jei automobilis yra labai senas, mažėja ne tik komforto lygis, tačiau taip pat didėja tikimybė, kad jo remontui teks investuoti vis daugiau lėšų. Tai nėra ekonomiška ir efektyvu, todėl susiduriant su tokia situacija, geriausia pasidairyti naujo automobilio modelio, kurį įsigytumėte autolizingo pagalba.
 • Norima įsigyti pirmąją nuosavą transporto priemonę. Dažnai autolizingo paslaugomis pasinaudoja žmonės, kurie nori įsigyti savo pirmąjį automobilį. Todėl jei ir jūs visai seniai gavote vairuotojo pažymėjimą ir norite nedelsdami pradėti vairuoti savo nuosavą automobilį, galite pasidomėti automobilių lizingo paslaugas teikiančių kreditorių pasiūlymais.
 • Reikia automobilio komercinės veiklos vykdymui. Taip pat nereikėtų pamiršti, kad dažnai autolizingo paslaugomis pasinaudoja fiziniai asmenys, kurie savo transporto priemonę naudos komerciniais tikslais. Žinoma, tokiais atvejais dėl automobilio lizingo gali būti kreipiamasi juridinio asmens vardu. Kaip bebūtų, tokiu atveju verslui yra sukuriamos daug palankesnės sąlygos, kadangi automobilių lizingas labai greitai išsprendžia jiems aktualų komercinio pobūdžio klausimą.
Paskolos automobiliui | Autolizingas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Į viršų