Paskolos be užstato

Remiantis oficialia statistika, paklausiausios yra paskolos be užstato. Kiekvienam turint galimybę gauti paskolą, nenuostabu, kad dauguma nori pasiskolinti nepaliekant jokio užstato. Taip ir paprasčiau, ir greičiau. Dauguma žmonių ar taip, ar taip neturi ko palikti, kaip užstato.

[table “1” not found /]

Paskolos be užstato nėra tik vienos rūšies, nors taip ir gali pasirodyti. Jas sudaro skirtingos paskolų rūšys, kurios tarpusavyje skiriasi gan smarkiai. Pradėkime nuo paprasčiausių: greitieji kreditai yra populiariausia paskolų rūšis. Stebėtis nereikėtų, nes greitasis kreditas yra lengviausiai prieinamas. Jį gali gauti kone kiekvienas, atitinkantis minimrealius reikalavimus. Turėdami pastovias pajamas ir bent pusėtiną kredito istoriją jūs tikrai galėsite pretenduoti gauti greitąjį kreditą. Jis mažai kuo skiriasi nuo greitos paskolos internetu, bet kartais tas skirtumas gali būti reikšmingas.

paskolos be uzstatoKita paskolų be užstato rūšis – vartojimo kreditai. Jie yra pigesni ir plačiau suteikiami, tačiau juos gauti yra sudėtingiau. Tokius kreditus suteikia greitųjų kreditų įmonės, bankai ir kredito unijos. Pastarosios juos skolina su mažiausiomis palūkanomis. Bet ne kiekvienas gali iš ten pasiskolinti – būtina priklausyti nurodytai kredito unijai. Viskas priklauso nuo jūsų vertinimo – ar svarbiau greitai gaunamas kreditas ar pigesnė paskola be užstato.

Minėjome, kad paskolos internetu mažai kuo skiriasi nuo greitųjų kreditų. Tačiau vienas svarbus skirtumas yra susijęs su skolinamomis sumomis ir jų paskirtimi. Greitieji kreditai be užstato dažniausiai yra panaudojami smulkiems pirkiniams. Čia jie turi panašumą su standartiniu lizingu. Na, o paskolos internetu gali suteikti platesnį pasirinkimą. Ją galima gauti norint įsigyti automobilį, kas dažniausiai nėra įmanomas gavus bet kokios kitos rūšies greitą paskolą.

Šios rūšies paskolos suma gali būti labai įvairi. Ji gali siekti vieno apsipirkimo prekybos centre sumą (50 eurų). Bet ji gali būti ir didesnė nei 10 000 eurų. 50 eurų paskolą rasti įmanoma, tačiau standartinis minimumas – paskolos nuo 100 eurų. Identiškai, galima rasti tokių paskolų ir už 20 000 eurų, bet standartinis maksimumas – paskolos iki 10 000 eurų. Bet dažniausiai kreditoriai siūlo paskolas nuo 100 iki 2000 eurų. Tokia yra įprasta paskolos suma. Gauti kreditą be užstato gali kiekvienas asmuo nuo 18 metų.

Svarbiausia paskolų be užstato rūšis, kurią sudėtingiausia gauti – refinansavimas. Apie jį derėtų pakalbėti plačiau. Ne tik dėl savo sudėtingumo, bet ir dėl naudos.

Ilgalaikis paskolų refinansavimas be užstato

Skirtingai nei greitos paskolos, refinansavimas nėra trumpalaikis įsipareigojimas. Taip, viskas labiausiai tai priklauso nuo turimų įsipareigojimų. Bet minimalių įsipareigojimų perskolinimas ir apjungimas retai kada įpareigos mažiau nei dviems metams. Dažniausiai – bent keturiems. Kita vertus, ši paslauga neįpareigos ilgiau nei šešiems metams.

Vien ši priežastis reiškia, kad paskolų refinansavimas be užstato yra unikali paslauga. Reta paskola leidžia įsipareigoti ilgam laikotarpiui nepaliekant užstato. Būsto paskola, nepriklausomai nuo konkrečių sąlygų, visuomet reikalaus užstato. Refinansuoti savo skolas tokiomis sumomis nėra įmanoma ir praktiška, bet tai yra žingsnis link to. Todėl šią paskolą drąsiai galima laikyti esančia ilgalaikės paskolos kategorijoje.

Čia įdomumas slypi tame, kad paskolos be užstato vos ne išimtinai yra trumpalaikis įsipareigojimas. Paminėtos paskolos internetu ar kiti kreditai be užstato retai suteikiami ilgiau nei porai metų. Tokios trukmės įsipareigojimas paprasčiausiai yra naudingiausias visoms pusėms. Bent jau greitų paskolų verslo logikos kontekste. O paskolų refinansavimas internetu gali įpareigoti daug ilgesniam laikotarpiui, bet užstato Jūsų niekas neprašys.

Įdomi ir svarbi detalė: tai nereiškia ir aukštesnių palūkanų. Būtent to mes tikėtumėmės, ar gi ne taip? Ar paskolų internetu esmė nėra ta, kad už patogumą ir greitį reikia susimokėti papildomai? Bet kreditų refinansavimas yra unikalus tuo, kad čia veikia visiškai priešinga logika. Pasiėmus tokią paskolą palūkanos ne tik nepadidėja, bet priešingai – sumažėja. Nieko sau!

Bet jei gerai pagalvosite, tai tokia ir yra paskolų įsiskolinusiems logika. Ji suteikiama turintiems daugybę skirtingų įsiskolinimų. Jie gali būti įvairūs – ilgalaikės paskolos, trumpalaikiai kreditai ir t.t. Refinansavimo atveju – tai nėra labai svarbu. Jo esmė yra tokia: kreditorius perima visus jūsų įsiskolinimus kitiems kreditoriams. Tai kaip minimum supaprastina jūsų grąžinimo procesą. Bet proceso rezultate jums taip pat yra sumažinama bendra palūkanų norma (BVKKMN). To maža? Nepaisant savo įsiskolinimų dar galite pasiskolinti papildomai!

Todėl tokia paskola be užstato yra naudinga visoms pusėms. Skolininkas moka mažesnes palūkanas ir viską atlieka paprasčiau. Kreditorius perėmęs įsiskolinimus gauna įmokas, kurių iki tol nebūtų gavęs. Prieš tai buvę kreditoriai dabar turi didesnius šansus atgauti paskolintus pinigus. Dėl visų šitų priežasčių refinansavimo populiarumas nenustoja augęs. Šiuo metu tai gali būti antras pagal populiarumą kreditas be užstato. Tačiau nepaisant tokio augimo, tai nėra pati populiariausia paskola.

Greitieji kreditai – populiariausias skolinimosi be užstato būdas

Patys populiariausi kreditai be užstato yra jau kelis kartus minėti greiti kreditai. Jie turi aiškius privalumus: yra suteikiami greitai, patogiai ir be didesnių problemų. Skirtingai nei bet kokios kitos skubios paskolos, tokie kreditai kartais yra pasiūlomi įsigyti su akcija. Pasiskolinus su akcija dažnai net ir aukšta palūkanų norma nebeatrodo taip baisiai. Tokiame kontekste net kitos paskolos internetu nebeatrodo pigesnės. Pirma paskola nemokamai yra tik viena iš tokių akcijų.

greitieji kreditai be uzstatoGerai pagalvojus tame nėra nieko nuostabaus. Tokios greitos paskolos be užstato tiesiog turi daugiau paskirčių. Būsto paskolos yra skirtos būstui įsigyti, paskola automobiliui skirta transporto priemonės įsigijimui. Tas pats refinansavimas gali būti suteikiamas tik turintiems daug įsiskolinimų ir jo paskirtis yra tik viena. Tuo tarpu mūsų aprašomos skubios paskolos tų paskirčių turi nepalyginamai daugiau.

Ko dažniausiai reikia žmonėms? Tai yra smulkūs pirkiniai: maistas, nebrangūs daiktai ar buities prekės. Tokie pirkiniai sudaro turbūt daugiau nei 90% visų eilinio žmogaus pirkinių. Lietuvoje atlyginimams esant vis dar nepakankamiems, tokie pirkiniai tikrai neįkandami kiekvienam pagal jo poreikius. Todėl dažnai reikia skolintis.

Vartojimo paskola tokioje situacijoje nėra labai patogi. Ji užtrunka, ji nėra suteikiama išimtinai internetu, ji turi griežtesnes sąlygas norint ją gauti. Daug dalykų, kurie priverčia ieškoti alternatyvų. Skubios paskolos internetu be užstato jau yra visai kas kita. Sąlygos čia yra palankesnės pasiskolinti neturint didelių pajamų, o suteikimo procesas – nepalyginamai greitesnis. Juolab, kad tokia greita paskola yra suteikiama visą parą! Tai padaro greituosius kreditus universalesniais nei kitos jų alternatyvos.

Tai yra pagrindinės priežastys, kurios nulemia, kad jos yra populiariausios paskolos be užstato. Kaina galbūt nėra viliojanti. Bet jau minėjome, kad pirma paskola nemokamai gali atsverti bet kokią aukštą palūkanų norma. Apstu kitų akcijų, kurios galioja ne tik skolinantis pirmąjį kartą. Ateityje galime tikėtis tik dar daugiau pasiūlymų ir dar pigesnių greitųjų paskolų be užstato. Augant konkurencijai neišvengiamai gerės ir sąlygos vartotojams. Tai – puiki žinia kiekvienam galvojančiam apie paskolos be užstato įsigijimą.

Paskolos be užstato

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Į viršų