Paskolų refinansavimas internetu

Pigiausias refinansavimas ir paskolos įsiskolinusiems

Paskolos bedarbiams internetu ir kreditai nedirbantiems

Greitieji kreditai gali būti suteikiami ne kiekvienam. Būtina atitikti valstybės ir pačių kreditorių nustatytus kokybės standartus. Paskolos bedarbiams yra vienos tų, kurias gauti yra sudėtingiau nei kitas. Bedarbiai paprasčiausiai yra socialinė grupė, kuriai skolinti yra rizikinga. Patys kreditoriai dažnai yra linkę rizikuoti ir suteikti galimybę gauti kreditą ir tokioms socialinėms grupėms. Kita vertus valstybei paskolos nedirbantiems asmenims neimponuoja. Ji nenori visuomenėje matyti daug žmonių, kurie vargiai sugebės grąžinti pasiskolintą paskolos sumą.

[table “1” not found /]

Iki šiol tokios problemos nebuvo. Iki atsirandant galimybei skolintis internetu, paskolos – ypač paskolos be pajamų – daugeliui paprasčiausiai nebuvo prieinamos. Gauti paskolą galėdavo tik maža dalis. Dažniausiai jas suteikdavo tik išimtinais tikslais. Pasiskolinti bet kokiems savo poreikiams patenkinti yra ne tokia jau sena naujovė.

paskolos bedarbiamsPaskolos bedarbiams pradėjo figūruoti kaip reali opcija visai netolimoje praeityje. Galime drąsiai teigti, kad tik kai atsirado paskolos internetu buvo pradėti teigti greitieji kreditai bedarbiams. Iki tol apie tai niekas net nesvajojo. Net liberalizavus vartojimo kreditų išdavimo standartus darbo neturintieji negalėjo pretenduoti į paskolos gavimą.

Greituosius kreditus išduodančios įmonės elgėsi kitaip. Jų supratimu paskolas buvo galima drąsiai dalinti visiems. Kiek paskola rizikinga mažai kam rūpėjo. Viskuo galiausiai vis tiek pasirūpins antstoliai. Taip buvo pradėtos dalinti paskolos internetu bedarbiams. Jos buvo išduodamos be užstato.

Tik laikui bėgant valstybė suvokė padėties rimtumą. Įklimpstant į greitųjų kreditų liūną prasideda daug problemų kurios nerūpi kreditoriams. Šeimos gali būti prispaustos kreditų naštos. Žmonės gali pradėti užsiimti nusikalstama veikla norėdami grąžinti kreditą. Dėl antstolių žmonės gali prarasti savo turtą ir bet kokias santaupas, kas galiausiai yra našta valstybei.

Kai buvo nuspręsta įvesti visuotinius greitųjų kreditų standartus, paskolos internetu bedarbiams buvo pirmosios, kurių buvo atsisakyta. Atsisakyta galbūt nėra tinkamas žodis. Tačiau jų išdavimas buvo gerokai apribotas. Dabar paskola bedarbiui gali būti išduodama tik išimtinėmis sąlygomis. Jas sunku gauti, todėl jų paklausa tapo pastebimesnė ir didesnė.

Kuo ypatingi greitieji kreditai bedarbiams

Greitieji kreditai išsiskiria iš kitų išduodamų paskolų tarpo. Tam yra aiškių ir tvarių priežasčių. Gauti greitąjį kreditą yra nepalyginamai paprasčiau nei pasiskolinti kitaip. Tai suprasti buvo galima vien iš to, kad greitieji kreditai bedarbiams buvo suteikiami be didesnių problemų.

Esminiai standartai egzistavo visiems. Reikėjo turėti gerą ir tvarkingą kredito istoriją. Chroniškai negrąžinantiems paskolų laiku net ir kreditai internetu nebuvo išduodami. Be kredito istorijos taip pat buvo būtina neturėti  per didelio kiekio įsiskolinimų. Išduodi greitąjį kreditą tokiam asmeniui buvo kvietimas problemoms užsukti į svečius. Tuo metu tai nebuvo galimybė, bet šiandien paskolų refinansavimas yra skirtas būtent tokiems žmonėms. Bet atitinkant tokius reikalavimus – greitieji kreditai bedarbiams buvo suteikiami neužduodant daug klausimų. Ir dar – paskolos išduodamos buvo tik asmenims nuo 18 metų.

greitieji kreditai nedirbantiemsTai buvo ypatinga paslauga. Kad reikalavimų buvo mažai yra tik dalis priežasties. Kita dalis – šių paskolų išdavimo terminas. Tokios greitos paskolos bedarbiams buvo suteikiamos per 15 minučių. Kas įdomiausia, kad net paprasti žmonės dažniausiai paskolų negaudavo taip greit! Greitieji kreditai nedirbantiems buvo išduodami taip greit dėl to, kad jiems reikėdavo pateikti mažiausiai informacijos. Formaliai kreditoriai rinko informaciją apie savo klientus. Jie tiesiog į ją nekreipto tiek daug dėmesio kiek galbūt derėjo.

Dėl šios priežasties kreditai nedirbantiems galėjo būti išduodami dar greičiau nei įprastai. Prisiminus, kad neseniai jokios paskolos bedarbiams nebuvo išduodamos, toks faktas atrodo dar įspūdingesnis. Tik greitųjų kreditų dėka darbo neturintys asmenys galėjo savo kišenę papildyti paskolomis. Visų kitų išduodamų paskolų atveju tokia galimybė jiems neegzistavo.

Tokios greitos paskolos internetu ypatingos ir dėl dar vienos priežasties. Jomis taip pat buvo galima pasinaudoti bet kokiam tikslui pasiekti. Iki tol išduodama paskola galėjo būti panaudota tik iš anksto numatytam ir suderintam tikslui pasiekti. Tokios sąlygos buvo ypatingai griežtos jei paskola buvo ne šiek tiek rizikingesnė. Tuo tarpu kreditai bedarbiams neturėjo absoliučiai jokių reikalavimų. Ir net nepaisant to, kad skolinama buvo vienai rizikingiausių socialinių grupių!

Visa tai padaro greituosius kreditus nedirbantiems kiek labiau ypatingais nei kitos išduodamos paskolos.

Nemokamos paskolos nedirbantiems – naudingiausios

Bet saldžiausią pasilikome pabaigai. Paskolos bedarbiams pasiekė tokį populiarumą dėl vienos papildomos priežasties. Išdavimo greitis, galimybė pasiskolinti neturint darbo, pinigų panaudojimas bet kokiems poreikiams patenkinti… Tai žinoma buvo labai svarbu ir labai prisidėjo prie paskolų bedarbiams populiarumo. Bet yra ypatybė, kuri galbūt atsveria visas kitas. Tai unikali akcija, kurios metu pirma paskola nemokamai buvo suteikiama kiekvienam skolinantis pirmąjį kartą.

nemokamos paskolos nedirbantiemsSavaime suprantama, kad nedirbantieji galėjo ja pasinaudoti kaip ir bet kas kitas. O viso to grožis ir yra, kad juk būtent bedarbiams tokios paskolos buvo naudingiausios. Nemokamos paskolos nedirbantiems tapo tikra aukso gysla, nes tai reiškė, kad prisiimama rizika buvo nepalyginamai mažesnė nei priešingu atveju.

Tik pagalvokite ką reiškė įprastas greitasis kreditas. Už jį reikėjo mokėti pakankamai dideles palūkanas. Bent kartą negrąžinus jų laikus buvo taikomos baudos. Įdomu, kad tik neseniai tokių baudų taikymas buvo apribotas. Didelė palūkanų norma labai greitai galėdavo privesti prie papildomų paskolų paieškos. Taip galėjo būti užkuriamas ratas, kuriame paskolos nuolatos augo ir augo.

Pirma paskola nemokamai sukūrė progą tokį ratą nutraukti bet kuriame taške. Pasiskolinus kaip pirmąją savo paskolą apskritai reiškė, kad papildomų paskolų poreikis sumažėja ne kelis kartus. Kadangi nereikia grąžinti palūkanų, tokia paskola bedarbiams tampa tiesiog tobulas atspirties taškas. Juk tai yra paskola absoliučiai geriausiomis sąlygomis.

Jau turint kažkokių pirminių įsiskolinimų, situacija taip pat tampa dėkingesnė. Tuo metu paskolos įsiskolinusiems, kurios šiandien pasinaudoja refinansuojantys skolas dar net neegzistavo. O ir dabar jas gauti nebūtinai yra taip paprasta. Todėl jei buvo norima pasiskolinti papildomai, reikėdavo vėl prašyti tokio paties greitojo kredito. Tai prideda prie jau ir taip didelių palūkanų.

Apsisprendus pasiskolinti minėtąją paskolą, prieš tau gauti įsipareigojimai tampa mažiau baisūs ir lengviau grąžinami. Toks greitasis kreditas bedarbiams gali būti neįtikimai naudingas vien dėl šių priežasčių. O kur dar tai, kad pirma paskola nemokamai gali būti išduodama net keliuose bendrovėse. Taip bedarbis gali gauti nemokamą paskolą net kelis kartus.

Paskolos bedarbiams internetu ir kreditai nedirbantiems

2 mintys apie “Paskolos bedarbiams internetu ir kreditai nedirbantiems

  1. Sveiki.man reikia nemazos paskolos bet as esu nedirbanti ir gaunu tik soc.pasalpa butu idomu iki kokios sumos man galetumete suteikti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Į viršų