Paskolos dirbantiems užsienyje

Užsienyje dirbančių Lietuvos piliečių skaičius auga kiekvieną dieną. Jau dabar užsienyje gyvenančių tėvynainių skaičius yra perkopęs milijoną. Didžioji dalis šių žmonių į užsienį išvyksta dirbti, o ne gyventi. Bet ten dirbant atsitinka įvairių dalykų, ypatingai darbo pradžioje. O norint susitvarkyti tuos dalykus yra kreipiamasi dėl paskolos dirbantiems užsienyje. Kreipiamasi žinoma į Lietuvoje veiklą vykdančius kreditorius. Tas yra gerai suprantama.

FinbeeBobutespaskola
Gauti kreditąGauti kreditą

Užsienyje gauti kreditą yra labai sudėtinga. Prie to nemenkai prisideda ten esantys įstatymai. Jie riboja galimybes paskolą gauti ne toje šalyje gimusiems piliečiams. Ypatingai nenoriai skolinama tik laikinai ten atvykusiems imigrantams. Turintys gyvenamąją vietą ir šalyje gyvenantys bent kelis metus turi puikias sąlygas gauti paskolą. Bet nauji atvykėliai, kurių vienintelis tikslas yra tik užsidirbti ir grįžti į savo šalį tokių galimybių turi mažiau.

Prie to galima pridėti ir kalbos problemas. Net ir mokant susikalbėti kasdienėse situacijose, žinoti specifinius finansinius terimus gali būti tikras iššūkis. O nesuprantant kalbos ir nesuvokiant visų sąlygų galima parašą uždėti ir tikrai ne ant to, ant ko norima. Kai kalba eina apie pinigus ir ilgalaikius įsipareigojimus nėra patartina dėti parašo ant dokumento, kuris parašytas nesuprantama kalba. Todėl paskolos dirbantiems užsienyje beveik niekada nėra prašomos išduoti toje pačioje šalyje.

paskolos dirbantiems užsienyjeTokių paskolų paklausa Lietuvoje yra gerokai didesnė. Priežasčių tam gali būti įvairiausių. Galima pagalvoti, kad tik greiti kreditai gali dominti emigrantus. Taip, tai yra vienas iš kreditų tipų, kuris domina emigrantus. Priežasčių tam gali būti įvairiausių. Tačiau dirbantys užsienyje domisi ir vartojimo paskola, būsto paskola ar paskola automobiliui.

Bet paskola dirbantiems užsienyje gali būti suteikta tik atitinkant griežtas sąlygas ir nemenkus reikalavimus. Dažniausiai jie yra tokie:

 • Skirtingai nei įprasto greitojo kredito atveju, asmuo turi būti bent 22 metų amžiaus;
 • Mėnesinės pajamos turi būti apie 2 kartus didesnės nei įprasto greito kredito atveju;
 • Būtina turėti pastovią darbo vietą užsienyje ir pastovią gyvenamąją vietą Lietuvoje.

Paskolos dirbantiems Anglijoje

Kur dirba daugiausia Lietuvos emigrantų? Ten kur mokami didžiausi atlyginimai. Tokių šalių yra keletas ir viena iš populiariausių – Anglija bei aplinkinės valstybės (pvz. Airija). Todėl kalbai pasisukus apie skolinimosi galimybes dirbant užsienyje, pirmiausia ieškoma paskolos dirbantiems Anglijoje (UK). Keletas emigrantų, jei yra pradirbę ilgą laiką, renkasi pasiskolinti iš vietinių bendrovių. Anglų kalba nėra sudėtinga ir dažnas atvykėlis iš Lietuvos ją puikiai moka. Todėl kliūčių pasiskolinti Anglijoje nėra tiek jau daug, kaip kitose šalyse.

Paskolos dirbantiems Anglijoje aktualios ir dėl dar vienos priežasties. Ten nuvykus ir prieš gaunant pirmuosius atlyginimus jau reikia mokėti už nuomą ir kitas buitines išlaidas. Todėl gali prisireikti pasiskolinti Lietuvoje dar prieš ten nuvykstant ar ten jau nuvykus.

Dar viena priežastis padaranti paskolas dirbantiems Anglijoje patraukliomis yra tai, kad Anglija yra Europos Sąjungos valstybė. Tai reiškia, kad pasiskolinti Lietuvoje dirbant tokioje valstybėje yra gerokai paprasčiau nei kitais atvejais. Tai užima daug mažiau laiko ir reikalauja daug mažiau dokumentacinių procedūrų. Paskolos UK yra ne tik paklausios; jos yra ir labai lengvai prieinamos mūsų šalies piliečiams.

Paskolos dirbantiems Norvegijoje

Dar viena valstybė, kuri yra populiarus emigracijos taškas yra Norvegija. Šiuo metu tai tikriausiai apskritai yra populiariausias išeivių pasirinkimas. To priežastis yra labai paprastas. Anglijos svaro sterlingo kursui lyginant su euru krentant, atlyginimai Norvegijoje pasidarė daug didesni. Tiksliau kalbant, Anglijoje ir Airijoje dirbantys žmonės gauna tą patį atlyginimą kaip ir anksčiau (gal net didesnį). Bet tą atlyginimą, gautą svarais, iškeitus į eurus, jis nebėra toks didelis, kaip anksčiau.

Tuo tarpu norvegiškos kronos yra labai patrauklios, nes jų valiutos keitimo kursas yra palankus lietuviams. Bet tai taip pat yra viena brangiausių valstybių pragyvenimo prasme pasaulyje. Todėl paskolos dirbantiems Norvegijoje yra paklausios. Gal net labiau paklausios nei dirbant Anglijoje. O galimybės gauti ją pačioje Norvegijoje – minimalios. Taip yra dėl neperžengiamo kalbos barjero. Taip pat dėl unikalių Norvegijos įstatymų, kurie apriboja užsieniečių galimybes gauti paskolą pačioje Norvegijoje. Galiausiai tai yra labai brangus malonumas, todėl pasiskolinti iš lietuviškų bendrovių ar bankų yra daug priimtiniau.

Kalbant bendriau, paskolų refinansavimas taip pat gali būti didelis poreikis išvykus dirbti į užsienį. Tiesiog gali norėtis atversti naują gyvenimo lapą ir pradžiai susitvarkyti su įsiskolinimais. Bet užsienio bendrovės negali refinansuoti ne tos šalies įsipareigojimų, todėl paskolų davėjai Lietuvoje yra vienintelė išeitis. Kredito unijos yra vienos iš jų.

Kredito unijų paskolos emigrantams

Greitieji kreditai dirbantiems užsienyje yra prieinami labai paprastai. Iš principo kreditai visiems dirbantiems užsienyje yra suteikiami gan lengvai. Bet jų paskirtis dažniausiai yra ribota. Ji tiek pat ribota, kaip ir suma, kurią galima gauti tokiu būdu. Dažniausiai tai yra panaudojama kasdienėms išlaidoms iki pirmojo atlyginimo užsienyje ar pirmai būsto įmokai. Galbūt dar keliems tikslams, kai pinigų prireikia labai staigiai, čia ir dabar.

Bet yra daug kitų poreikių, kuriuos gali prireikti patenkinti emigrantams. Automobilis ir būstas yra du akivaizdžiausi, kurie nėra patenkinami greitaisiais kreditais. Paskolų refinansavimas, kurį jau minėjome, yra dar vienas, bet kuris tuo pat metu yra mažiau keblus. Kai prisireikia tokių stambių lėšų ir kai bankai atsisako skolinti užsienyje dirbantiems Lietuviams, kredito unija yra natūralus pasirinkimas. Tai apskritai gali būti vienintelis pasirinkimas tokiems poreikiams patenkinti.

Nors klausimų čia gali kilti, iš esmės viskas yra labai paprasta. Paskolos dirbantiems užsienyje kredito unijose yra suteikiamos taip pat paprastai, kaip paprastiems klientams. Viskas, ką tokiam klientui reikia padaryti, tai atitikti jau aukščiau minėtas sąlygas. Reikia įrodyti darbo vietos stabilumą bei gyvenamosios vietos įregistravimą. Tuomet gauti paskolą dirbant užsienyje yra paprasta kaip du kart du.

Paskolos dirbantiems užsienyje

4 mintys apie “Paskolos dirbantiems užsienyje

 1. Sveiki
  Labai skubiai reikalinga 50000 euru paskola .
  Gyvename ir diebame Norvegijoje ,bet del tam tikru niuansu ,reikalinga paskola is kitos salies
  grazintume su gerais procentais po metu laiko
  laukiu skubaus atsakymo

 2. Sveiki.Reikalinga refinansavimui paskola.Esu dirbantis Norvegijoje jau legaliai 12m.Refinansavimui reikalinga suma 30000eur.Aciu visiems

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Į viršų