Paskolų refinansavimas internetu

Pigiausias refinansavimas ir paskolos įsiskolinusiems

Paskolos internetu per 15 minučių

Jei per visą modernią paskolų istoriją pažvelgtume į suteiktas paskolas, tuomet pamatytume du dalykus. Vienas jų yra tai, kad paskolos niekada nebuvo suteikiamos tokiam plačiam ratui žmonių, kaip greitieji kreditai. Antras, kad paskolos internetu yra populiariausios kada nors teiktos paskolos apskritai. Tam priežasčių tikrai yra.

[table “1” not found /]

Paskolos internetu yra suteikiamos per 15 minučių. Tai yra unikalus skiriamasis šių paskolų bruožas. Jokios kitos paskolos iki šiol nebūdavo suteikiamos taip greitai. Vien paraiškos padavimas paskolai gauti reikalaudavo daug laiko. Reikėdavo užpildyti bent kelis dokumentus, sudėti parašus ant dar daugiau jų. Ne visi dokumentai bankams būdavo prieinami. Todėl reikėdavo savomis rankomis rinkti dokumentus iš Sodros, iš VMI, iš darbovietės… O tuomet dar reikėdavo laukti, kol bus duotas atsakymas dėl paskolos suteikimo. Visai tai užtrukdavo nuo poros dienų iki savaitės. Nenuostabu, kad tokios standartinės vartojimo paskolos netraukė žmonių ir niekada nebuvo populiarios.

paskolos internetuPalyginkite tai su paskola internetu. Tokios paskolos suteikimas yra beveik 100% automatizuotas. Visi reikalingi duomenys yra pilnai prieinami kreditoriams. Didžioji dalis sprendimų yra priimami automatiškai, be žmogaus įsikišimo. Žmogaus rankos tikrai nereikalingos nusprendžiant ar vartotojas neturi per daug įsiskolinimų. Konkretūs skaičiai yra numatyti įstatyme, todėl darbuotojas nieko čia negali pakeisti. Paskolų išdavimo automatizacija leidžia atsakymą dėl paskolos išdavimo suteikti vos per 15 minučių.

Paskolų internetu davėjai netikrina tiek daug faktorių, kiek bankai, duodantys vartojimo kreditus. Pastarieji sudėtingesnį procesą kompensuoja mažesne palūkanų norma. Savo ruožtu greitųjų paskolų internetu davėjai apsidraudžia siūlydami skolintis už pakankamai didelis palūkanas. Palūkanų norma (BVKKMN) tarp šių paskolų rūšių gali skirtis kaip diena ir naktis. Stebinti neturėtų net kelis kartus besiskiriančios palūkanos. Vartojimo paskola gali būti prieinama su vidutiniška 10% metine palūkanų norma. Tuo tarpu paskolos internetu gali būti skolinamos ir su 50% ar didesne identiško laikotarpio palūkanų norma. Taip bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma sumažėja net iki pusės!

Bet didelę kainą atperka ne tik paskolų išdavimo greitis. Jų panaudojimas taip pat yra smarkiai platesnis nei visų alternatyvų.

Kreditai internetu gali padėti, kai pinigų reikia greitai

Kuo naudingi kreditai internetu? Tai ne šiaip sau greičiausiai suteikiamos paskolos pasaulyje. Pats suteikimo greitis nebūtų toks reikšmingas, jei juo nebūtų galima pasinaudoti konkretiems tikslams įgyvendinti. Jei mes negalime turėti jokių privalumų dėl šio greičio, kam jis toks apskritai reikalingas? Bet mūsų laimei pasinaudoti greitu kreditu internetu galima net keliais būdais.

Iš pradžių galime įsivaizduoti pakankamai standartinę ir įprastinę situaciją. Jums staiga prireikia pinigų. Jų staiga gali prireikti ištikus nelaimei, prireikus atlikti staigų mokėjimą ar atsiradus kitiems nenumatytiems poreikiams. Šiais laikais tokios situacijos yra nepalyginamai dažnesnės nei praeityje. Įvairiausių prekių akcijos gali pasikeisti akimirksniu. Tas pats galioja ir paslaugoms. Jei ta akimirka nėra pasinaudojama (pvz. neturint tam pakankamai pinigų), tokia akcija gali nuplaukti nepavejamai.

Kartais parduotuvės, prekybos centrai ar net pramogų centrai gali netikėtai paskelbti didžiules akcijas. Kartais jos gali pasiekti net „juodojo penktadienio” lygį. Tokiose situacijose pinigų prireikia staigiai, nes akcija nesitęs amžinai, o geriausiu atvejus tetruks kelias dienas. Atlyginimo gali ir nesulaukti. O paskolos internetu nereikia laukti kaip kokio atlyginimo. Užtenka pateikti paraišką joms gauti ir pinigais jau bus banko sąskaitoje po 15 minučių!

Kiek kiekvieno žmogaus gyvenime pasitaiko situacijų, kai yra privalu turėti pinigų būtent tame momente. O svarbiausia, kad ta pinigų suma gali būti didelė. Turiu omenyje, kad ji gali net kelis kartus viršyti jūsų gaunamą mėnesinį atlyginimą. O čia nepadės net ir atlyginimo laukimas. Todėl paskola internetu naudinga ir šiuo aspektu. O tiksliau – ypatingai šiuo aspektu. Yra nesunku gauti tokią paskolą net jei ji siekia 15 000 eurų. Dažniausiai tokių sumų neprireikia, bet vien reali ir apčiuopiama galimybė ją gauti jau reiškia daug.

Galiausiai svarbu, kad kreditai internetu yra suteikiami labai dosniai ir plačiai. Taip, jos yra brangesnės. Bet jos yra prieinamos kiekvienam. Tokios paskolos net įsiskolinusiems nėra išduodamos tik jei įsiskolinimų yra ryškiai per daug. Visais kitais atvejais – pasiskolinti internetu tikrai galima ir tą padaryti galima labai lengvai.

Lengviausias būdas pasiskolinti – internetu

Jei jau prakalbome apie pasiskolinimo lengvumą… Užsiminėme, kad gauti paskolą internetu yra nepalyginamai lengviau nei vartojimo kreditą. Pastarojo išdavimo procesas (net atmetus prašymo jai gauti pateikimo kelią) sukelia didelių sunkumų. Jis turi labai ilgą kelią iki kol yra gaunamas atsakymas dėl išdavimo. Bet net teigiamo atsakymo atveju gali tekti palaukti kol pinigai pasieks jūsų banko sąskaitą.

Kreditas internetu šiuo atžvilgiu yra visiškai kitokios. Tiesiogine to žodžio prasme, jas gauti galima neiškeliant kojos iš namų! Viską galite nesunkiai atlikti internetu. Net parašus ant dokumentų galite padėti internetu, jei turite el. parašą. Tame reikale net nėra reikalingas kompiuteris: visus žingsnius galite atlikti su mobiliuoju telefonu. Juk dar iki šių paskolų pasirodymo buvo suteikiami sms kreditai. Galima sakyti, kad tai buvo paskolų internetu pirmtakas, kuris savo patogumu nenusileido dabartinėms paskoloms. Kai kuriais atvejais juos gauti buvo net lengviau.

Bet kokie yra konkretūs žingsniai paskolai internetu gauti? Pirmiausia jūs turite užsiregistruoti pasirinkto kredito davėjo puslapyje. Tą galite padaryti ir nuvykę į vieną iš kredito davėjo aptarnavimo skyrių. Kartais registracija apskritai nėra reikalinga ir gauti paskolą galite net prekybos centre užpildę paprastą formą ir pateikę ją kasininkui.

Registracijos procesas yra labai paprastas. Jums tereikia užpildyti standartinę informaciją apie savo tapatybę: pateikti vardą, pavardę, el. pašto adresą ir svarbiausia – banko sąskaitos numerį. Būtent ten jums bus pervedami pinigai sėkmingos paskolos išdavimo patvirtinimo atveju.

Tačiau jei čia būtų viskas, bet kas galėtų užsiregistruoti kito žmogaus vardu. Kad tokių situacijų būtų išvengta yra privaloma įrodyti, kad nurodyta banko sąskaita ir tapatybė iš tikrųjų priklauso jums. Tai padaryti yra labai paprasta: tereikia atlikti vieno cento pavedimą iš registracijos formoje nurodytos banko sąskaitos. Kadangi tik sąskaitos savininkas gali tai padaryti, tai yra geriausias įrodymas, kad sąskaita iš tikrųjų priklauso jums.

Štai ir viskas! Atlikę šiuos žingsnius galėsite prašyti paskolos per kreditoriaus puslapį ar tiesiog sms žinute! Jei prašymas bus patvirtintas ir kreditas internetu bus suteiktas, pinigai jūsų sąskaitą pasieks per 15 minučių. Gauti kreditą tikrai yra neįtikėtinai lengva ir patogu.

Prie viso to dar reikėtų pridėti tai, kad paskolos internetu gali būti išduotos nemokamai. Tokios sąlygos pasitaiko ne visuomet ir ne kiekvienas kreditorius jas siūlo, bet jų tikrai būna. Nemokamos paskolos beveik visada yra suteikiamos tik skolinantis pirmąjį kartą.

Paskolos internetu per 15 minučių

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Į viršų