Paskolos su bloga kredito istorija

Naujos paskolos su bloga kredito istorija negali būti suteikiamos oficialiose vartojimo paslaugų teikėjų bendrovėse, komerciniuose bankuose, kredito unijose ar tarpusavio skolinimo platformose. Paskola su bloga kredito istorija visuomet yra vertinama kaip pasižyminti kur kas didesne rizika. Todėl jei fizinis asmuo, turėdamas prastą asmeninę kredito istoriją, nusprendžia kreiptis dėl paskolos internetu, jis turėtų būti iš anksto nusiteikęs sulaukti neigiamo kreditorių atsakymo.

FinbeeBobutespaskola
Gauti kreditąGauti kreditą

Nors iki šiol nemaža dalis Lietuvos gyventojų vis dar į kreditus ir paskolas žvelgia vadovaudamiesi neteisingu požiūriu. Vis dėlto dabartinė situacija yra pasikeitusi. Kreditoriai paskolų nebeišduoda kiekvienam jų prašančiam fiziniam asmeniui. Norint gauti kreditą, būtina turėti ne tik gerą kredito istoriją, tačiau taip pat turėti pakankamo dydžio oficialias pajamas, atitinkamą darbo stažą ir kt. Kiekvieno kliento mokumas visuomet yra vertinamas atsižvelgiant į daugybę skirtingų kriterijų. Todėl laikantis Lietuvos Respublikos įstatymų ir siekiant atitikti kreditorių finansinei veiklai keliamus reikalavimus, greitieji kreditai ir ilgalaikės paskolos yra suteikiamos tik mokiems ir visus kriterijus atitinkantiems fiziniams asmenims.

paskolos su bloga kredito istorijaTuo tarpu, jei jūs nesate tikri, kokia yra jūsų asmeninė kredito istorija ir koks yra jūsų kredito reitingas, visą tai galite sužinoti internetu, pasinaudoję oficialiu „Creditinfo“ tinklalapiu. Tačiau net jei ir nesinaudotumėte minėta priemone, apie savo asmeninę kredito istoriją galite sužinoti vertindami savo finansinę praeitį. Kad tai padaryti jums būtų lengviau, atsižvelkite į tai, kiek finansinių įsipareigojimų iki šiol esate turėję. Taip pat įvertinkite ir savo turėtų finansinių įsipareigojimų vykdymo sklandumą. Jei ne vieną kartą esate praleidę paskolų grąžinimo įmokų mokėjimą ir dėl to jums buvo taikomi delspinigiai, visa tai atsispindės ir jūsų asmeninėje kredito istorijoje. Lygiai tą patį galima pasakyti ir apie kitus paskolų sutarčių pažeidimus, kurie blogina ne tik kredito istoriją, tačiau ir sumažina kredito reitingą. Pastarasis yra labai svarbus veiksnys, į kurį kreditoriai atsižvelgia priimdami galutinį sprendimą dėl paskolos su bloga kredito istorija paraiškos patvirtinimo arba atmetimo.

Lengviausia gauti nemokamas paskolas

Žinoma, jei jūsų kredito istorija būtų teigiama, o asmeninis kredito reitingas – pakankamas, tuomet galėtumėte pasidairyti nemokamų paskolų. Suprantama, kad galite manyti, jog gauti paskolą nemokamai nėra jokios galimybės – juk kreditoriai visuomet turi pasipelnyti. Tačiau nemokamos paskolos nėra tik reklaminis triukas. Ne viena kredito bendrovė savo naujiems klientams gali pasiūlyti paskolas be palūkanų. Tokių nemokamų paskolų vertė dažniausiai būna ribota, todėl tokio tipo trumpalaikės paskolos su bloga kredito istorija dažniausiai būna naudojamos einamosioms išlaidoms padengti. Pavyzdžiui, pritrūks lėšų iki būsimo atlyginimo, norint padengti transporto priemonės remonto išlaidas, įsigyti vieną ar kitą brangesnį pirkinį ar kt.

Tačiau vėlgi, nemokama paskola išliks nemokama tik iki tol, kol ją grąžinsite sutartomis sąlygomis. Iki šiol yra ne vienas atvejis, kuomet fiziniai asmenys, kurie kreipiasi dėl paskolų be palūkanų, į jas žvelgia labai neatsakingai. Jie nemanė, kad tai yra rimtas finansinis įsipareigojimas. Suprantama, kad atsainus ir neatsakingas požiūris sukelia daug finansinių sunkumų, kadangi paskolos negrąžinus laiku ir pažeidus paskolos su bloga kredito istorija sutarties sąlygas, yra taikomos palūkanos, delspinigiai ir prastėja žmogaus asmeninė kredito istorija. Jau nekalbant apie tai, kad analogiškai suprastėja ir kredito reitingas. Todėl jei jus sudomino greitieji kreditai be palūkanų ir jūs nenorite, kad jums suteikta paskola internetu galiausiai pabrangtų, priverčiant jus patirti didesnius finansinius nuostolius, turėtumėte labai atsakingai žvelgti į bet kokio dydžio finansinius įsipareigojimus, kuriuos nusprendžiate prisiimti.

Juk ne veltui yra tiek daug kalbama apie asmeninių finansų valdymą ir jo svarbą mūsų gyvenimo kokybei. Kiekvienas priimamas finansinis sprendimas turi vienokios ar kitokios įtakos mūsų finansinei padėčiai. Todėl net ir vienas nedidelis suklupimas gali turėti didelių neigiamų padarinių, pabloginant mūsų kredito istoriją ir užkertant kelią ateityje gauti paskolą kreipiantis į oficialius kreditorius. Todėl visuomet būtina apgalvoti, kokie sprendimai galėtų būti patys saugiausi ir efektyviausia – antraip galima labai lengvai padaryti daug brangiai kainuojančių klaidų, kurias ištaisyti gali būti labai sudėtinga.

Bloga kredito istorija – gali būti problema paskolai gauti

Kaip jau supratote, kreditai su bloga kredito istorija Lietuvoje nėra suteikiami tik išimtinais atvejais. Ir tokios griežtos sąlygos yra taikomos ne tik dėl kreditorių didesnio saugumo, tačiau taip pat siekiant apsaugoti ir pačius vartotojus, kuriuos domina grietieji kreditai arba vartojimo paskolos. Tuo tarpu, jei jūs turite blogą kredito istoriją ir vis dar jūsų pečius slegia ne viena paskola, kurios nespėjote grąžinti laiku, visuomet galite savo finansinę situaciją pabandyti pagerinti pasinaudojant paskolų refinansavimo paslaugomis. Tai nėra tas pats, kas kreiptis dėl naujos papildomos paskolos ar greitojo kredito. Greitųjų kreditų ir vartojimo paskolų refinansavimas yra skirtas turimų finansinių įsipareigojimų sumažinimui ir fizinių asmenų finansinės padėties pagerinimui. Todėl jei jūs kreipsitės į kreditorius, kurie siūlo kreditų refinansavimo paslaugas, savo turimus finansinius įsipareigojimus galėsite apjungti ir perkelti į vienų pasirinktų palankiausias sąlygas taikančių kreditorių rankas.

Taip pat suprantama, kad kiekvieni refinansavimo paslaugų teikėjai savo klientams siūlo skirtingas sąlygas, todėl norint pasinaudoti palankiausiu pasiūlymu, vertėtų kreiptis į skirtingus kreditorius ir palyginti jų taikomus pasiūlymus. Paskolų refinansavimo atveju vartotojui gali būti pasiūlyta palankesnė paskolai taikoma metinė palūkanų norma ir pratęsiamas paskolos su bloga kredito istorija grąžinimo terminas. Tokios sąlygos padeda efektyviau stabilizuoti bendrą finansinę situaciją, nes išvengiama būtinybės kiekvieną mėnesį skirtingiems kreditoriams mokėti paskolų grąžinimo įmokas.

Kai kuriems žmonės, dažnai besinaudojantiems paskolomis, kyla klausimas, ar blogą kredito istoriją galima pagerinti ir ar vieną kartą padarius klaidą, nebėra jokios galimybės ateityje gauti paskolą. Tačiau akivaizdu, kad kiekvieno žmogaus finansinė situacija laikui bėgant keičiasi. Jei kurį laiką jūsų finansinė padėtis buvo sudėtinga ir turėdami vieną ar kitą paskolą jūs susidūrėte su sunkumais jas grąžinant, tai tikrai nereiškia, kad jūs negalite pagerinti savo finansinės padėties. Jei bėgant metams jūsų mėnesinės oficialiosios pajamos gerokai padidės, ilgą laiką jūs neturėsite jokių finansinių įsipareigojimų, dirbsite pagal neterminuotą darbo sutartį ir nebus jokių papildomų veiksnių, galinčių turėti neigiamos įtakos jūsų mokumo vertinimui, oficialūs Lietuvoje veikiantys kreditoriai (greitųjų kreditų bendrovės, komerciniai bankai, kredito unijos, tarpusavio skolinimo platformos ir kt.) jūsų paskolai gauti skirtą paraišką gali įvertinti teigiamai. Todėl iki kol tai įvyks, neprašykite paskolų be pajamų. Ir nors akivaizdu, kad vertinant jūsų paraišką bus atsižvelgta ir į jūsų finansinę praeitį, minėti teigiami veiksniai gerokai padidins tikimybę gauti paskolą.

Paskolos su bloga kredito istorija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Į viršų