Paskolos verslui be užstato

Verslas – tai yra gyvas organizmas, kuriam pinigai yra lygiai toks pats būtinas egzistavimo ingredientas kaip mums yra vanduo ir maistas. Todėl verslas be pakankamo kiekio apyvartinių lėšų išsilaikyti gali tik labai trumpą laiką. Tai reiškia, kad kiekvienas verslo savininkas privalo labai daug dėmesio skirti savo verslo finansinių ataskaitų vertinimui, biudžeto formavimui, jo optimaliam paskirstymui ir užtikrinimui, kad visuomet apyvartinių lėšų būtų pakankamai.

FinbeeBobutespaskola
Gauti kreditąGauti kreditą

Tačiau akivaizdu, kad ne kiekvienas verslas turi pakankamai apyvartinių lėšų, kurias sukaupia iš prekių ar paslaugų pardavimų. Labai dažnai yra susiduriama su dilema, kaip padidinti savo kapitalą ir kaip išspręsti svarbius finansinius klausimus.

Todėl tokiose situacijose labai praverčia paskolos verslui be užstato. Tuomet verslo savininkui nereikia užstatyti savo ar savo įmonei priklausančio turto, kad galėtų gauti norimo dydžio paskolą verslui.

Žinoma, kiekvieni kreditoriai, teikiantys paskolas verslui, visuomet atidžiai įvertina įmonės situaciją, veiklos laikotarpį, komercinės veiklos pobūdį, įmonės pajamas, neišvengiamas išlaidas ir kitas svarbias finansines detales. Tai yra būtina nustatant, kokia yra tikroji įmonės finansinė situacija ir ar ji bus pajėgi jai suteiktą paskolą grąžinti. Be abejo, tokiais atvejais yra įvertinamas ir įmonės įstatinis kapitalas bei turimos nepaskirstytos pajamos. Daugiausiai galimybių gauti paskolą dažniausiai turi Uždarosios akcinės bendrovės ir Individualios įmonės. Tuo tarpu Mažoji bendrija ar individualią veiklą pagal pažymą arba verslo liudijimą vykdantys asmenys neretai susiduria su neigiamu atsakymu – vien todėl, kad kreditoriai tokias komercinės veiklos vykdymo formas vertina kaip rizikingesnes. Kita vertus, tai nėra taisyklė. Jei jūsų verslo finansinė padėtis yra stabili ir jūsų generuojamos pajamos yra pakankamos bei augančios, tikėtina, kad kreditoriai paskolą verslui be užstato suteikti galės.

Paskolos verslui be užstatoKita vertus, prieš kreipiantis į kreditorius taip pat yra svarbu atsakyti sau į vieną paprastą, tačiau labai svarbų klausimą – ar jūs žinote, kaip panaudosite paskolą savo verslui? Tai reiškia, kad jūs turite turėti labai aiškų ir tikslų verslo planą, kuris būtų apgalvotas ir daug kartų kruopščiai įvertintas. Todėl tik žinodami, kad paskola verslui jums iš tikrųjų galėtų pagelbėti, imkitės tolimesnių veiksmų. Jei tinkamai įvertinsite savo verslo galimybes ir perspektyvas, jums bus lengviau paskirstyti gautą paskolą ir sistemingai pasiekti užsibrėžtus verslo tikslus.

Paskolos verslui suteikiamos ne tik bankuose

Svarbu nepamiršti, kad paskolos verslui yra suteikiamos ne tik komerciniuose bankuose, tačiau ir kredito unijose, kredito bendrovėse ir tarpusavio skolinimo platformose. Jau seniai praėjo laikai, kai vieninteliai būdai pasiskolinti buvo keliavimas į vos kelis komercinius bankus ar kredito uniją. Dabar kiekvienas verslas turi kur kas platesnes galimybes pasiskolinti. Dėl šios priežasties padidėja ne tik galimybė gauti ilgalaikę paskolą verslui internetu, tačiau taip pat pasirinkti tokią paskolą, kuriai būtų taikomos pačios palankiausios sąlygos (žemiausios palūkanos ir palankiausia grąžinimo tvarka).

Žinoma, būtina atskirti dvi paskolų rūšis – trumpalaikius kreditus ir ilgalaikes paskolas. Paskolos verslui yra priskiriamos prie ilgalaikių (arba vartojimo) paskolų. Greitieji kreditai šiuo atveju yra visiškai kita paskolų rūšis, kuri verslui tikrai nėra tinkama. Verslas visuomet turėtų stengtis sulaukti labai žemomis palūkanomis pasižyminčios paskolos, kuri leistų išvengti didesnių išlaidų. Todėl prieš nuspręsdami, kuria ilgalaike paskola verslui jūs norėsite pasinaudoti, atlikite labai kruopščią paiešką.
Paskolų verslui galite ieškoti internetu. Tai šiandien yra pats populiariausias ir paprasčiausias pasirinkimo būdas. Gauti kreditą internetu tokiu atveju yra daug lengviau nei bet kuriuo kitu būdu. Visus dokumentus galima pateikti el. paštu, todėl pirminis jūsų įmonės finansinės situacijos vertinimas yra atliekamas per labai trumpą laiką – jums net neapsilankant kreditorių filiale. Be abejo, tuomet, kai paskolos verslui paraiška yra patvirtinama, verslo savininkas turi atvykti į pasirinktų kreditorių filialą, kuriame pasirašoma paskolos sutartis ir užpildomi kiti svarbūs paskolos dokumentai.

Tuo tarpu, jei kalbėtume apie lengvesnį verslui skirtų paskolų palyginimą, nereikėtų praleisti progos peržiūrėti rekomendacinius tinklalapius, kuriuose yra pateikiami kreditorių sąrašai. Juose rasite tiek kredito bendrovių, tiek ir kredito unijų ar tarpusavio skolinimo platformų pasiūlymus, kartu su pagrindinėmis sąlygomis ar patraukliausiais pasiūlymais. Be to, nepamirškite, kad pastaruoju metu labai sparčiai populiarėja ir tarpusavio skolinimo platformos, kuriose taip pat yra teikiamos paskolos verslui. Pastaruoju atveju paskolą verslui suteikia daugybė skirtingų fizinių asmenų (tarpusavio skolinimo platformoje užsiregistravusių investuotojų). Tuomet verslas įsipareigoja ne oficialiems kreditoriams, o fiziniams asmenims. Tokios paskolos iš žmonių be kita ko yra daug pigesnės ir lengviau prieinamos.

Verslininkai gali pasiskolinti ir nepaliekant užstato

Anaiptol ne kiekvienas verslas turi nuosavo turto. Tai ypač būdinga neseniai komercinę veiklą pradėjusioms vykdyti įmonėms. Tokiu atveju yra labai kruopščiai ir atidžiai skaičiuojamas kiekvienas centas, stengiantis kuo efektyviau optimizuoti savo įmonės biudžetą. Todėl natūralu, kad tuomet komercinės paskirties patalpos ir įvairūs brangesni technologiniai įrenginiai yra nuomojami, automobiliai lizinguojami ir neturima turto, kurį būtų galima užstatyti prašant paskolos verslui. Dėl šios priežasties kreditoriai jau seniai gali pasiūlyti paskolas nepaliekant užstato. Be abejo, tuomet daug dėmesio skiriama įmonės finansinės situacijos vertinimui, todėl jei norite gauti paskolą verslui, turėtumėte suprasti, kad kreditorių atsakymas tiesiogiai priklausys nuo jūsų įmonės pajamingumo.

Kadangi šiuo atveju kalbame apie didesnius finansinius įsipareigojimus kreditoriams, taip pat turėtume kalbėti ir apie atsakingą skolinimąsi. Tai reiškia, kad prieš nusprendžiant į kokius kreditorius vertėtų kreiptis ir prieš pateikiant paskolos paraišką, būtina turėti atsakymus į visus svarbiausius klausimus. Jei jūs turėsite planą, jums bus lengviau nenukrypti nuo pagrindinio kelio. Tam labai praverčia profesionalūs finansų ir verslo konsultantai. Nors kai kurie pradedantieji verslininkai tokiomis paslaugomis naudotis vengia todėl, kad yra įsitikinę, jog tik jie geriausiai žino, kas yra teisingiausia ir efektyviausią jų verslui, vis dėlto tokiu požiūriu vadovautis nereikėtų.

Visuomet yra naudinga sulaukti objektyvios nuomonės iš šalies. Net jei jūs esate tikri savo srities ekspertai, tai tikrai nereiškia, kad neturėtumėte išklausyti ir verslo srities specialistų nuomonės. Minėtos verslo konsultacijos gelbėja daugeliui verslo savininkų – tiek pradedančių verslą, tiek ir turinčių labai didelę patirtį verslo pasaulyje. Todėl jei jūs į visą tai žvelgsite kur kas atviriau, jums turėtų būti daug lengviau priimti teisingą finansinį sprendimą, kuris padėtų efektyviau išvystyti savo verslą.

Žinoma, gavus paskolą savo verslui ir turint aiškų būsimų veiksmų planą, taip pat yra būtina nuolatos atsižvelgti į rinkoje besikeičiančią situaciją ir naujus konkurentų pritaikomus veiksmus. Kiekviena rinka yra gyva – joje nuolatos vyksta daugybė pokyčių, todėl verslo savininkams nėra laiko atsipalaiduoti. Privalu būti bent keliais žingsniais priekyje savo konkurentų. Tik tuomet galima užtikrinti, kad verslo plėtra visus efektyvi, sisteminga ir sėkminga, leidžianti pasiekti vis geresnius rezultatus.

Paskolos verslui be užstato

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Į viršų