Paskolų refinansavimas internetu

Pigiausias refinansavimas ir paskolos įsiskolinusiems

Pirma paskola nemokamai

Pirma paskola nemokamai – tai ne reklaminis triukas. Pirma paskola nemokamai yra suteikiama nemažoje dalyje oficialių kredito bendrovių. Žinoma, tiesiogiai su paskolomis nesusidūrusiems vartotojams dažnai atrodo, kad tokie pasiūlymai negali egzistuoti be tam tikrų vartotojams nepalankių paslėptų sąlygų. Tačiau iš tiesų pirmos paskolos nemokamai atveju nėra jokių paslėptų sąlygų – tokiais pasiūlymais kreditoriai didina savo klientų ratą ir gerina savo rodiklius, siekiant tapti populiariausiais kreditų rinkoje. Todėl jei į kredito bendrovę kreipiasi naujas klientas, neretai jis gali gauti pirmą paskolą be palūkanų ir kitų papildomų mokesčių.

[table “1” not found /]

pirma paskola nemokamaiĮprasta arba tradicine paskola yra vadinama ta, kuriai yra taikoma tam tikra metinė palūkanų norma ir papildomi sutarties sudarymo bei administravimo mokesčiai. Tai reiškia, kad tokia paskola pasinaudojęs žmogus galiausiai kreditoriams grąžina daugiau nei buvo gavęs. Tuo tarpu pirmos nemokamos paskolos internetu atveju, paskolai nėra taikomos palūkanos, o paskolos sutarčiai nėra taikomi papildomi mokesčiai. Jei žmogus nepažeidžia paskolos sutarties, paskola internetu visiškai nepabrangsta ir kreditoriams jis grąžina lygiai tokią pačią sumą, kokią buvo pasiskolinęs. Tokie patrauklūs pasiūlymai gelbsti pakankamai didelei daliai mūsų šalies gyventojų, kurie nenori patirti didesnių išlaidų ir siekia pasiskolinti labai palankiomis sąlygomis.

Tačiau suprantama, kad pirmas kreditas nemokamai internetu dalina anaiptol ne kiekviena greitųjų kreditų bendrovė. Todėl jei jus domina greitieji kreditai internetu, turėtumėte neskubėti ir peržiūrėti skirtingų kredito bendrovių tinklalapius. Taip pat norint, kad pasirinkimo procedūra būtų lengvesnė, galite pasinaudoti ir rekomendaciniais internetiniais projektais, kuriuose yra pateikiama susisteminta informacija apie Lietuvoje veikiančius kreditorius. Tokiuose tinklalapiuose esantys kreditorių sąrašai sukuria palankesnes sąlygas vartotojams. Jiems nebereikia valandų valandas ieškoti paskolos internetu, kadangi pasirinkti pirmą nemokamą paskolą siūlančius kreditorius galima vos per keletą minučių.

Kita vertus, kuomet pasirinksite iš pirmo žvilgsnio jūsų lūkesčius atitinkančius kreditorius, nepulkite pasirašyti paskolos sutarties. Pirmiausia peržiūrėkite kreditorių tinklalapyje pateikiamą informaciją apie paskolų sąlygas, bendrąją tvarką ir kitus svarbius finansinius aspektus. Net ir nemokama paskola yra finansinis įsipareigojimas, kurį būtina vykdyti būtent taip, kaip nurodyta paskolos sutartyje. Jei sutarties sąlygos yra pažeidžiamos, nereikėtų piktintis, kad paskola be palūkanų pabrangsta ir jos nebegalite vadinti nemokama. Todėl jei norite, kad pirma paskola nemokamai ir išliktų nemokama, turėtumėte paisyti tarp jūsų ir kreditorių sudarytos paskolos sutarties sąlygų.

Be to, nereikėtų sumaišyti dviejų skirtingų dalykų: pirmas kreditas nemokamai yra ne tas pats kas kreditas be registracijos mokesčio. Kreditai be palūkanų reiškia, kad jums nereikės mokėti kasmėnesinio mokesčio už paskolą, tačiau gali reikėti susimokėti registracijos mokestį. Su kreditai be tokių mokesčių yra priešingai: čia gali nereikėti susimokėti už registraciją, bet gali tekti mokėti palūkanas kaip įprasta. Ar paskolos be palūkanų yra vertingesnės priklauso nuo konkrečių aplinkybių ir sąlygų, todėl būkite budrūs šiuo klausimu.

Kada naudingiausia ieškoti nemokamos paskolos?

Iš pirmo žvilgsnio galėtų pasirodyti, kad atsakymas į klausimą, kada naudingiausia ieškoti nemokamos paskolos internetu, yra akivaizdus, tačiau situacija yra šiek tiek kitokia. Dėl nemokamos paskolos palankiausia kreiptis tuomet, kai prireikia nedidelės sumos pinigų. Todėl jei susiduriate su būtinybe kuo greičiau gauti papildomų lėšų, o suma, kurios jums reikia nėra labai didelė, nemokama paskola internetu gali būti tinkamas pasirinkimas.

Tačiau vėlgi, kalbame apie greituosius kreditus ir paskolas (net jei tai nemokami kreditai) – visa tai yra finansiniai įsipareigojimai kreditoriams. Nereikėtų manyti, kad didžiausią atsakomybę reikėtų jausti tik dėl ilgalaikės paskolos, kurios vertė yra kur kas didesnė. Toks požiūris būtų labai klaidingas. Nepaisant to, dėl kokio dydžio paskolos yra kreipiamasi į kreditorius, pirmą paskolą nemokamai būtina grąžinti, savo asmeninių finansų valdymui skiriant labai daug dėmesio ir pastangų. Jei jums pritrūko pinigų vieną kartą, tai tikrai nereiškia, kad jų nepritrūks ir ateityje. Dėl šios priežasties turėtumėte pasistengti kaip įmanoma labiau sumažinti tokią tikimybę. Tai galite padaryti sumažindami savo patiriamas išlaidas, efektyviai paskirstydami savo asmeninį biudžetą ir neleisdami sau priimti skubotų finansinių sprendimų.

Taip pat labai svarbu, kad jūs suprastumėte, jog pinigų trūkumo nereikėtų nuolatos spręsti paskolomis – nepaisant to, kad kai kuriais atvejais jos gali būti nemokamos. Kita vertus, supraskite, kad nemokamų paskolų pasiūlymai tam pačiam vartotojui taipogi yra riboti. Nors Lietuvoje yra nemažai kredito bendrovių, ne visos siūlo tokius patrauklius pasiūlymus. Todėl jei nemokamas kreditas bus pasinaudota visose tokius pasiūlymus taikančiose kredito bendrovėse, grąžinus nemokamas paskolas – antrą kartą tokiu pasiūlymu pasinaudoti galimybės nebus. Taigi, kiekvienas žmogus turėtų išmokti savo finansinius klausimus spręsti kur kas išmintingesniais ir mažiau rizikingais metodais. Kaip jau supratote, būtina pradėti nuo savo asmeninių finansų valdymo ir išlaidų mažinimo. Sumažinę išlaidas jūs turėsite daugiau nepanaudotų lėšų, kurių dalis galėtų būti skirta nenumatytiems atvejams, likusią dalį paskirstant efektyvioms investicijoms. Jei visą tai darysite sistemingai ir laipsniškai, galiausiai galėsite džiaugtis stabiliu ir tvirtu finansiniu pagrindu.

Nemokamas kreditas – ideali pagalba stingant pinigų

Nemokamas kreditas internetu – tai puiki galimybė greitai ir sklandžiai gauti papildomų lėšų, kuriomis išsprendžiami nedideli finansiniai klausimai. Tačiau nepaisant to, kad gauti kreditą internetu šiandien gali nemenka dalis žmonių, būtina suprasti, jog kiekvienas kreditorius vertina savo klientų mokumą. Todėl jei norite, kad jums būtų suteiktas pirmas kreditas nemokamai, kuriam nebūtų taikomos palūkanos, privalote atitikti kreditorių taikomus reikalavimus.

  • Mėnesinės pajamos. Paskolos be pajamų gauti nėra taip paprasta. Tai turėtų suprasti kiekvienas kreditorių klientu norintis tapti žmogus. Jau seniai praėjo laikai, kai greitieji kreditai internetu būdavo suteikiami bene kiekvienam vartotojui, nepaisant to, kokios būdavo jų mėnesinės pajamos. Šiandien situacija yra radikaliai pasikeitusi. Kreditoriai atidžiai vertina kiekvieno savo kliento mokumą, atsižvelgdami į gaunamas mėnesines pajamas. Be to, jos privalo būti oficialios, kurias galima pagrįsti oficialiais dokumentais. Kitaip tariant, kreditai bedarbiams taip pat nėra taip lengvai išduodami nors nemokamų kreditų atveju gali būti ir lengviau.
  • Darbo stažas. Svarbu ne tik tai, koks yra jūsų mėnesinis atlyginimas, tačiau taip pat ir jūsų darbo stažas. Net jei jūsų mėnesinės pajamos yra tris, keturis ar penkis kartus viršijančios vidutinio dydžio atlyginimą, vienoje darbovietėje dirbdami tik du ar tris mėnesius negalėsite gauti paskolos internetu. Ir tai tikrai nėra paradoksalu ar neteisinga. Kreditoriams svarbus pastovumas. Minimalus nepertraukiamas darbo stažas turėtų būti keturi mėnesiai, tačiau dažniausiai kreditoriai atsižvelgia į kur kas ilgesnį laikotarpį.
  • Finansiniai įsipareigojimai. Net jei jūs savo turimus finansinius įsipareigojimus visuomet padengiate laiku, tai nereiškia, kad kreditoriai jums visuomet suteiks naują nemokamą paskolą. Jie visada atsižvelgia į bendrą turimų finansinių įsipareigojimų dydį, kuris negali viršyti keturiasdešimties procentų visų žmogaus gaunamų oficialių mėnesinių pajamų.
  • Kredito istorija. Kiekvienas jūsų turėtas greitasis kreditas, ilgalaikė paskola ar lizingas atsispindi jūsų asmeninėje kredito istorijoje, todėl jei norite gauti nemokamą kreditą be palūkanų, jūsų kredito istorija privalo būti tvarkinga, o jūsų kredito reitingas – aukštas. Jei esate turėję pradelstų paskolų, tikėtina, kad kreditoriai jums pateiks neigiamą atsakymą.
  • Vaikų skaičius. Turite vaikų? Jie nėra pilnamečiai? Galite būti tikri, kad galimybės gauti kreditą tampa mažesnės, nes tokiu atveju kreditoriai jūsų gaunamas pajamas proporcingai paskirsto atsižvelgdami ir į vaikų skaičių.
  • Šeimyninė padėtis. Kreditoriai vertina ir tai ar paskolą imate su bendraskoliu (jei esate susituokę), ar vieni. Jei esate susituokę, tačiau nemokamą paskolą norite gauti be bendraskolio, jūsų mėnesinės pajamos gali būti dalinamos pusiau.
  • Kreditorių vidinės taisyklės. Net jei atitinkate visas vartojimo kredito ir vartotojų mokumo vertinimo įstatymuose numatytas sąlygas, tai nereiškia, kad kiekvienu atveju gausite norimo dydžio pirmą paskolą nemokamai. Kreditoriai taip pat taiko ir vidines taisykles, kurias būtina atitikti.
Pirma paskola nemokamai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Į viršų