Paskolų refinansavimas internetu

Pigiausias refinansavimas ir paskolos įsiskolinusiems

Privatumo politika

Puslapis kreditaipigiau.lt neprašo ir nekaupia jokios informacijos apie jus su sekančiomis išimtimis:

  1. Kreditaipigiau.lt puslapis, kaip ir kiti, naudoja slapukus kokybiškam svetainės veikimui užtikrinti. Mūsų slapukų politika pilnai atitinka Europos Sąjungos teisės aktuose numatytus reikalavimus;
  2. Komentuodami kreditaipigiau.lt puslapyje jūs savanoriškai pasirenkate pateikti teisingą ar fiktyvią asmeninę informaciją. Komentarui patvirtinti reikalingas vartotojo vardas (nebūtinai teisingas, gali būti fiktyvus) bei el. pašto adresas (nebūtinai teisingas, gali būti fiktyvus). Skirtingai nei pasirinktas vardas, pateiktas el. pašto adresas bus matomas tik svetainės administratoriams ir nebus naudojamas jokiems komerciniams ar nekomerciniams tikslams. Papildoma informacija, kuri nėra privaloma (asmeninis svetainės adresas ir komentaro turinys) yra paliekama komentuojančio asmens laisvėje. Nors svetainės administratoriai daro viską, kad komentaruose nebūtų pateikta jokia asmenį kompromituojanti informaciją, atsakomybė lieka komentuojančio asmens pusėje.

Kreditaipigiau.lt puslapis nesuteikia greitųjų kreditų ar kitokio pobūdžio paskolų. Šiame puslapyje galima rasti tik rekomendacinio pobūdžio informacijos bei nuorodų į greituosius kreditus suteikiančių bendrovių internetinius puslapius.

Nors puslapyje pateiktą informaciją yra stengiamasi atnaujinti remiantis greituosius kreditus suteikiančių bendrovių pateikta informacija jų internetiniuose puslapiuose, yra įmanoma neatitikimai. Esant bet kokiems neatitikimams, visuomet reikėtų vadovautis kreditorių internetiniuose puslapiuose pateikta informacija ir traktuoti šiame puslapyje pateiktą informaciją, kaip klaidingą. Puslapio administratoriai neprisiima jokios atsakomybės už klaidingai pateiktą informaciją.

Bet kokia puslapyje pateikta informacija nėra naudojama jokiems komerciniams ar nekomerciniams tikslams. Puslapyje pateikta informacija (išskyrus tą, kuri yra prieinama viešai, pvz. viešojo komentaro turinys) nėra jokiais būdais perduodama trečiosioms šalims ar naudojama kitais būdais.

Mūsų privatumo politika atitinka Bendrajame Duomenų Apsaugos Reglamente (GDPR) iškeltus reikalavimus. Šis reglamentas pilnai įsigalios visoje Europos Sąjungoje nuo 2018 m. gegužės 25 dienos.

Į viršų