Paskolų refinansavimas internetu

Pigiausias refinansavimas ir paskolos įsiskolinusiems

SMS kreditai

Kuomet Lietuvos rinkoje atsirado pirmosios greitųjų kreditų bendrovės, SMS kreditai tapo vienu patraukliausiu pasirinkimu, kuriuo buvo linkę pasinaudoti pakankamai didelė dalis mūsų šalies gyventojų. Tokie kreditai internetu buvo puikiai žinomi kiekvienam iš mūsų. Tai liudijo apie visiškai kitokias finansines paslaugas, kurios iki tol buvo nepažintos daugeliui vartotojų.

[table “1” not found /]

Kita vertus, anuomet Lietuvoje veikė vos keli komerciniai bankai ir buvo tik kelios kredito unijos. Apie greitųjų kreditų bendroves, kurios paskolas suteikia vos per keliolika minučių, nė nebuvo galima pagalvoti. Todėl suprantama, kad tokie nauji finansiniai sprendimai finansinių paslaugų rinkoje sukėlė tikrų tikriausią revoliuciją ir vis daugiau žmonių nevengė pasinaudoti SMS kreditais.

Žinoma, tuo laikotarpiu pakankamai didelė dalis kreditorių klientų į SMS kreditus žvelgė vadovaudamiesi netinkamu požiūriu. Jie manė, kad jei kreditas gali būti suteiktas SMS žinute, tai tikrai nėra toks finansinis įsipareigojimas, kuriam svarbu skirti daug dėmesio. Suprantama, kad toks požiūris buvo labai neteisingas ir sukeliantis daug neigiamų padarinių. Nepaisant to apie kokio dydžio ir kokio pobūdžio paskolas ar kreditus bekalbėtume, kiekvienas iš jų yra finansinis įsipareigojimas kreditoriams. Tai reiškia, kad kiekviena paskola ir kiekvienas kreditas privalo būti grąžintas laiku ir sutartomis sąlygomis, kurios yra įtvirtintos juridinę galią turinčioje paskolos sutartyje.

Sms kreditaiTodėl jei ir jūs šiuo metu svarstote apie galimybę pasinaudoti SMS kreditu, tačiau iki šiol jums nebuvo tekę įsipareigoti finansiškai, visų pirma turėtumėte įvertinti kreditorius taikomus pasiūlymus. Be abejo, Lietuvoje nėra daug kredito bendrovių, kurios siūlo paskolos internetu, tačiau nepaisant to, būtina palyginti skirtingus variantus, atsižvelgiant į metinę palūkanų normą, paskolos grąžinimo terminą, administracinius mokesčius ir kitas svarbias detales. Gauti kreditą yra viena, o jį grąžinti yra visai kas kita. Todėl jei pasinaudosite SMS kreditu, turėtumėte būti tikri, kad jis pasižymi pačiomis palankiausiomis sąlygomis. Tik tokiu atveju galėsite išvengti didesnių finansinių praradimų. Tačiau vėlgi, kai kalbame apie SMS kreditus, turėtume kalbėti ir apie jų dažniausius panaudojimo būdus bei palyginimą su kitomis finansinių įsipareigojimų rūšimis.

Kuo naudingi SMS kreditai?

Akivaizdu, kokia yra pagrindinė paskolų ir kreditų paskirtis, tačiau visuomet verta apie skirtingas finansinius įsipareigojimus pakalbėti išsamiau. Tai padeda lengviau suprasti, kokio tipo paskolomis verta pasinaudoti susidūrus su konkrečiomis situacijomis. Taigi, kuo naudingi SMS kreditai?

  • Didelė sparta. Skirtingai nei dauguma kitų paskolų tipų, SMS kreditas gali būti suteiktas vos per keletą minučių. Tokia didelė kredito suteikimo sparta skatina daugelį vartotojų nepraleisti progos pasinaudoti tokiomis greitomis paskolomis.
  • Didelis patogumas. Jei klientas yra užsiregistravęs tokį greitąjį kreditą siūlančios kreditų bendrovės tinklalapyje, jis gali vos kelių savo mobiliojo telefono mygtukų paspaudimu pateikti paraišką SMS kreditui gauti. Tokiu atveju gauti paskolą tampa daug lengviau ir patogiau.
  • Prieinamumas. Nepaisant to, kuriame pasaulio kampelyje jūs šiuo metu bebūtumėte, pasinaudoję savo mobiliuoju telefonu jūs galite gauti paskolą. Tai vartotojams suteikia gerokai daugiau prieinamumo.
  • Skubus finansinių klausimų sprendimas. Dažniausiai tuomet, kai norima pasinaudoti trumpalaikėmis ir mažesnės vertės paskolomis, neturima daug laiko, todėl greitieji kreditai tampa viena iš efektyviausių alternatyvų. Tokiu atveju nebereikia laukti dienų dienas, kol kreditoriai įvertins pateiktą kredito paraišką. Viskas vyksta minučių tikslumu.
  • Nebereikia varginti savo artimųjų ir draugų. Tikrai ne kiekvienas žmogus mėgsta apie savo finansines problemas kalbėti su aplinkiniais. Taip pat anaiptol ne kiekvienas žmogus su dideliu malonumu yra pasiryžęs paskolinti. Todėl SMS kreditai padeda viso to išvengti. Tereikia kreditoriams išsiųsti SMS žinutę ir neužilgo savo banko sąskaitoje galite matyti jums suteiktą paskolą.

Dar vienas svarbus faktorius, kurį reikėtų paminėti atskirai tai dažnai pasitaikanti pirma paskola nemokamai. Tokios paskolos yra siūlomos išimtinai greitųjų kreditų bendrovių tokioms ir panašioms paskolų rūšims. Tačiau sms kreditai išsiskiria tuo, kad su jais pirma paskola nemokamai yra išduodama nepalyginamai dažniau nei paprastų greitų paskolų ar kreditų.

Pastarieji privalumai, kuriais pasižymi kai kurie greitieji kreditai, yra būtent tai, dėl ko iki šiol nemaža dalis mūsų šalies gyventojų būna linkę reguliariai pasinaudoti kreditorių siūlomais kreditais. Tačiau taip pat reikėtų suprasti, kad SMS kreditai, kaip ir bet kurio kito tipo greitos paskolos, yra suteikiamos tik mokiems fiziniams asmenims. Kiekvieni kreditoriai prieš patvirtindami ar atmesdami gautą kliento paraišką kreditui gauti, atidžiai patikrina kliento mokumą, įvertindami daugybę skirtingų detalių.

Kiekvienas klientas, kuris nori gauti kreditą, turi turėti nuolatinį darbą ir gauti oficialias pajamas. Jo nepertraukiamas darbo stažas turėtų būti bent keturi mėnesiai. Taip pat kreditoriai atsižvelgia ir į klientų šeimyninę padėtį, vaikų skaičių, turimų finansinių įsipareigojimų dydį, asmeninę kredito istoriją ir panašią finansinę informaciją, kurios pagalba jie gali nustatyti ar klientui suteikta paskola nesudarytų didelių sunkumų ir ar jis ją galėtų grąžinti laiku. Be to, verta pabrėžti, kad fizinio asmens turimų finansinių įsipareigojimų suma negali viršyti 40 proc. jo visų gaunamų oficialių mėnesinių pajamų.

Kuo SMS kreditai geresni už greitas paskolas internetu?

Kadangi paskolų ir kreditų tipai labai skiriasi, jums gali kilti klausimas, kuo SMS kreditai yra pranašesni už greitas paskolas internetu. Suprantama, kad tiek vienas, tiek ir kitas sprendimas yra finansinis įsipareigojimas, kuris gali padėti išspręsti atitinkamus finansinius klausimus. Tiek greitos paskolos internetu, tiek ir greitieji kreditai internetu yra suteikiami labai greitai, tačiau šiuo atveju norint pasinaudoti SMS kreditu, jums nebereikia naudotis internetu. Dėl tokio didelio patogumo, nemaža dalis vartotojų greitais kreditais internetu neretai būna linkę pasinaudoti keliaudami, kuomet jie neturi prieigos prie interneto. Žinoma, jei jums reikia didesnės vertės paskolos, tuomet jums galėtų pagelbėti paskolos internetu. Be to, atsižvelgiant į greitos paskolos dydį, palūkanų normą ir grąžinimo terminą, paskolos yra skirstomos į ilgalaikes ir trumpalaikes.

Trumpalaikės paskolos dažnai yra vadinamos greitaisiais kreditais, o ilgalaikė paskola įprastai pasižymi kur kas palankesnėmis palūkanos ir ilgesniu paskolos grąžinimo terminu. Visa tai tik dar kartą parodo, kad finansinių paslaugų rinkoje yra ne vienas finansinis instrumentas, kuris yra pritaikytas skirtingiems vartotojų poreikiams ir skirtingiems finansiniams tikslams. Todėl jei jums šiuo metu reikia nedidelės vertės kredito ir jūs neturite laiko ilgai laukti, SMS kreditas galėtų būti vienas iš efektyviausių sprendimų.

Tuo tarpu norint, kad tokios greitos paskolos būtų išduodamos lengviau ir jūs pasirinktumėte palankiausią kredito pasiūlymą, turėtumėte pasinaudoti kredito bendrovių palyginimo tinklalapiais, kurie sutaupo daug vartotojų laiko. Tuomet nebelieka būtinybės keliauti iš vieno kreditorių tinklalapio į kitą, vertinant jų siūlomas sąlygas ir kitą tinklalapiuose pateikiamą informaciją. Rekomendaciniai tinklalapiai sudaro oficialių kreditorių sąrašus ir taip pat pateikia sukonkretintą informaciją apie jų siūlomus paskolų variantus, kartu su bendra vidutine metine palūkanų norma, grąžinimo terminais ir paskolų dydžiais. Todėl tokių tinklalapių pagalba šiomis dienomis nemenka dalis Lietuvos gyventojų sutaupo nemažai lėšų ir lengviau pasirenka jiems tinkamiausius SMS kreditų, greitųjų paskolų ir ilgalaikių kreditų pasiūlymus.

SMS kreditai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Į viršų