Trumpalaikės paskolos

Trumpalaikės paskolos šiandien yra vienos iš populiariausių. Jomis nevengia pasinaudoti pakankamai didelė dalis mūsų šalies gyventojų. Ir tam yra kelios labai svarbios priežastys.

[table “1” not found /]
 • Didelis kreditorių pasirinkimas. Per paskutinius penkiolika metų mūsų šalyje atsirado labai daug kreditorių, kurie savo klientams gali pasiūlyti labai skirtingų rūšių trumpalaikes ir ilgalaikes paskolas internetu. Dėl šios priežasties žmonės, kurie nori gauti paskolą, turi daug daugiau galimybių nei kada nors iki tol. Kadangi tarp kreditorių vyrauja didelė konkurencija, jie nuolatos stengiasi pritraukti daugiau naujų klientų, taikydami jiems labai patrauklius paskolų pasiūlymus.
 • Kreditorius galima palyginti daug lengviau. Jums nėra jokios būtinybės vieną po kito lankyti skirtingų kreditorių tinklalapius. Šiandien tam yra kur kas palankesnis ir patrauklesnis būdas. Jūs galite apsilankyti rekomendaciniuose finansinės tematikos portaluose, kuriuose yra suformuoti oficialių kreditorių sąrašai. Tokiu atveju jums nereikia gaišti savo brangaus laiko, nes vos per keletą minučių galite išsirinkti kreditorius, kurie jums galėtų pasiūlyti pačias palankiausias greitos paskolos internetu sąlygas.
 • Palankios trumpalaikių paskolų sąlygos. Didelis skirtingų paskolų pasirinkimas sukuria labai palankias sąlygas kiekvienam, norinčiam gauti kreditą internetu. Dabar nebėra sudėtinga surasti trumpalaikę paskolą, kuriai būtų taikoma žema metinė palūkanų norma, minimalūs paskolos sutarties administravimo mokesčiai ir optimalus paskolos grąžinimo terminas. Todėl tinkamai pasirinkus, galima nemažai sutaupyti.
 • Galimybė dėl trumpalaikės paskolos kreiptis internetu. Vartotojų naudojimąsi kreditorių teikiamomis paskolomis paskatino ir galimybė paskolas gauti internetu. Jei anuomet vienintelis būdas kreiptis dėl paskolos buvo keliavimas į kreditorių filialus, tai šiandien situacija yra visiškai pasikeitusi. Dabar dėl greitos paskolos be užstato kiekvienas mokus klientas gali kreiptis internetu, net neišeidamas iš savo namų. Tai labai paprasta ir greita – vos kelių mygtukų paspaudimu yra užpildoma ir pateikiama paraiška trumpalaikei paskolai gauti.
 • Mokumo vertinimas vykdomas nuotoliniu būdu. Taip pat labai svarbiu veiksniu tampa ir fizinių asmenų mokumo vertinimas, kuris gali būti atliktas nuotoliniu būdu. Klientui tereikia patvirtinti sutikimą dėl jo asmens duomenų tvarkymo ir mokumo vertinimo. Tuomet kreditoriai savo ruožtu naudodamiesi informacinėmis sistemomis įvertina kliento mokumą ir remdamiesi gautais duomenimis pateikią atsakymą – patvirtindami arba atmesdami trumpalaikės paskolos paraišką.

Kada praverčia trumpalaikės paskolos?

Trumpalaikės paskolosBūtina suprasti, kad trumpalaikės paskolos ir greitieji kreditai anaiptol ne visuomet yra vienas ir tas pats. Nors greitasis kreditas bene visuomet yra trumpalaikis, vis dėlto greitos paskolos internetu nebūtinai turi pasižymėti labai aukštomis palūkanomis. Dėl šios priežasties atlikus nuodugnią trumpalaikių paskolų paiešką, galima pakankamai lengvai surasti palankų paskolos be užstato variantą. Tačiau tokiu atveju taip pat verta paminėti keletą populiarių priežasčių, kodėl vartotojai kreipiasi dėl trumpalaikių paskolų.

 • Norima padengti automobilio remonto išlaidas. Transporto priemonių techniniai gedimai įprastai yra pakankamai brangūs ir jei vartotojai neturi asmeninių santaupų ir atskiro tokiems nutikimams skirto biudžeto, greitos paskolos neretai tampa geriausia išeitimi. Tuomet tereikia kreiptis į pasirinktus kreditorius ir užpildyti trumpalaikės paskolos paraišką. Kadangi kreditoriai veikia labai operatyviai, paraiškos apdorojamos ir įvertinamos tą pačią dieną – dažniausiai vos per keliolika minučių.
 • Susidūrus su neplanuotomis ir neišvengiamomis išlaidomis pritrūksta pinigų. Niekada negalime žinoti, su kokiais dideliais sunkumais mums teks susidurti rytoj. Todėl jei neturime atskiro biudžeto ir iškilusius sunkumus išsprendžiame savo turimomis paskutinėmis lėšomis, turime išspręsti labai svarbų finansinį klausimą. Dažnai tokiose situacijose gali pagelbėti trumpalaikė paskola.
 • Norima įsigyti naują buitinę techniką arba baldus. Būsto remontas ir interjero atnaujinimas visuomet be išimties pareikalauja labai didelių investicijų. Dėl šios priežasties nemaža dalis žmonių tokių darbų įgyvendinimą stengiasi kuo labiau atidėlioti. Tačiau anksčiau ar vėliau tai atlikti tampa tiesiog būtina, todėl jei investuojate savas lėšas ir galiausiai pritrūksta pinigų naujos buitinės technikos ar baldų įsigijimui, galima pasinaudoti trumpalaike paskola internetu.
 • Sveikatos sutrikimai reikalauja nemenkų medicininių išlaidų. Ne veltui yra sakoma, kad sveika yra mūsų didžiausias turtas. Jei neturime sveikatos, dažniausiai susiduriame ir su finansiniais sunkumais, nes nebepajėgiame efektyviai dirbti ir tinkamai pasirūpinti savo bei savo šeimos narių gyvenimu. Todėl jei iškyla sveikos problemų, kurių sprendimas pareikalauja nemenkų išlaidų, medicininėms išlaidoms padengti galima kreiptis dėl trumpalaikės paskolos be užstato.
 • Kitos asmeninės priežastys. Yra dar labai daug skirtingų priežasčių, dėl kurių žmonės būna linkę kreiptis į kreditorius, todėl suprantama, kad ir jūsų dabartinė situacija gali būti unikali bei išskirtinė. Bet kuriuo atveju, jūs visuomet galite pabandyti kreiptis į finansinių paslaugų teikėjus, tokiu būdu išspręsdami jums iškilusius svarbius klausimus.

Kuo trumpalaikiai kreditai skiriasi nuo ilgalaikių?

Kiekvienas žmogus, kuriam yra aktualu pasinaudoti kreditorių teikiamomis finansinėmis paslaugomis, turėtų žinoti pagrindinius rinkoje siūlomų paskolų rūšių skirtumus. Juolab, kad kai kurie vartotojai iki šiol mano, kad greitieji kreditai gali puikiausiai apibūdinti visus finansinius instrumentus. Akivaizdu, kad toks požiūris yra labai klaidingas. Todėl jei šiuo metu jus domina trumpalaikiai kreditai internetu, nepamirškite, kuo pastarieji skiriasi nuo ilgalaikių kreditų.

 • Terminas. Akivaizdu, kad trumpalaikės ir ilgalaikės paskolos visų pirma skiriasi terminu, t.y. laikotarpiu per kurį turi būti grąžinta vartotojui suteikta paskola. Trumpalaikių kreditų terminas įprastai būna vienas arba keli mėnesiai. Tuo tarpu ilgalaikiai kreditai gali būti suteikiami vieneriems, dvejiems, penkeriems metams ar netgi ilgesniam terminui.
 • Metinė palūkanų norma. Kuo didesnės vertės paskola ir kuo ji suteikiama ilgesniam laikotarpiui, tuo metinė palūkanų norma būna mažesnė. Tuo tarpu ilgalaikių paskolų palūkanas lyginant su trumpalaikėmis paskolomis – taip pat matomas akivaizdus skirtumas. Trumpalaikių paskolų palūkanos įprastai būna didesnės, nes jų laikotarpis yra mažesnis. Trumpiau tariant, tokiu atveju kreditorių gaunamas pelnas turi būti didesnis.
 • Mokumo vertinimas. Nors akivaizdu, kad kreditoriai savo klientus visuomet vertina atsižvelgdami į vartotojų mokumo vertinimo įstatyme nustatytus kriterijus, vis dėlto vertinimas gali šiek tiek skirtis, jei vartotojai kreipiasi dėl labai didelės vertės ilgalaikės paskolos. Tuo tarpu, vertinant fizinį asmenį dėl greitos paskolos, kurių vertė yra mažesnė, nereikia gauti tokių didelių pajamų, kaip priešingu ilgalaikės paskolos atveju.
 • Paskolos paraiškos pateikimo ir paskolos gavimo procesas. Jei kreipiatės dėl trumpalaikės paskolos internetu, paraiškos užpildymo ir pateikimo bei paskolos gavimo procesas būna kur kas greitesnis ir paprastesnis. Tačiau jei vartotojai kreipiasi dėl vartojimo paskolos būstui įsigyti arba šeimos verslui finansuoti, visas paskolos paraiškos pateikimo, vertinimo ir paskolos gavimo procesas dažniausiai būna sudėtingesnis ir ilgesnis.
 • Paskolų pasiūlymų pasiūla. Bene kiekvieni oficialūs kreditoriai gali pasiūlyti greitas paskolas. Tuo tarpu ilgalaikes paskolas internetu teikia anaiptol ne kiekviena kredito bendrovė. Dažniausiai į ilgalaikių paskolų teikimą orientuojasi komerciniai bankai, kredito unijos ir tarpusavio skolinimo platformos. Tai reiškia, kad trumpalaikių paskolų asortimentas įprastai būna kur kas didesnis, todėl klientams yra daug lengviau pasirinkti palankiomis sąlygomis pasižyminčią trumpalaikę paskolą internetu. Taip pat ir refinansavimas dažniausiai būna ilgalaikis, nors jei suma mažesnė, galima surasti ir trumpalaikių refinansavimo paskolų.
Trumpalaikės paskolos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Į viršų