Vartojimo kreditai

Vartojimas – šiandien pasaulio variklis. Per vartojimą mes jaučiamės laimingesni ir per jį mes pasiekiame daugiausia laisvės. Bet mūsų pajamos nėra beribės. Tarp mūsų yra daug tokių, kurie neturi pakankamai pajamų įgyvendinti net svarbiausių savo poreikių, o ką jau bekalbėti apie prabangesnes vartojimo prekes. Tad nėra nuostabu, kad daug tokių žmonių griebiasi rodos vienintelio šiaudo, kurį gali pačiupti – vartojimo kreditų.

FinbeeBobutespaskola
Gauti kreditąGauti kreditą

vartojimo kreditaiJie suteikia unikalią progą labai greitai ir paprastai išpildyti savo geidžiamiausias svajones. Bent jau kalbant apie prekes ir paslaugas, kurias galima įsigyti pinigais. Tai ne viskas, bet jau tikrai daugiau nei šis bei tas. Tokia yra vartojimo kreditų funkcija, padaryti taip, kad žmogus galėtų kuo lengviau, patogiau ir pigiau patenkinti savo poreikius per vartojimą. Galite sakyti, kad lizingas daro tą patį, bet tie, kas yra susidūrę su lizingu, puikiai žino, kad viskas nėra taip paprasta. Jam reikalingi dokumentai, reikia nuvykti pas prekės pardavėją į vietą, reikia tvarkyti dokumentus. Tikrai ilgas ir varginantis procesas, bent jau kalbant santykinai.

Bet vartojimo kreditai yra iš visai kitos operos. Todėl su jais yra daug paprasčiau, nes viską galite atlikti iš namų. Taip, supratote teisingai, jei šiandien norite gauti vartojimo kreditą, galite vykti į artimiausią banko padalinį, bet tai nebėra būtina. Dabar viską galite susitvarkyti tiesiog internetu. Visais reikalingais dokumentais pasirūpins pats bankas. Jums reikės tik pateikti paraišką ir suteikti leidimą bankui patikrinti jų prašomus duomenis duomenų bazėse. Dažniausiai tai nėra nieko ypatingo, tik turimų įsipareigojimų duomenys, jūsų mokumas bei gaunamos pajamos, kurias bankas gali matyti per Sodros pateiktus duomenis. Taip jūs galite labai greitai ir paprastai gauti norimos pinigų sumos paskolą.

Mes paminėjome ir tai, kad vartojimo kreditas yra pigus. Bet turbūt galvojate, kad taip būti negali. Juk per televizorių matote tiek daug reklamų, kur kreditai akivaizdžiai yra brangūs! Taip gali nutikti, nes sumaišote du dalykus: vartojimo ir greitus kreditus. Greiti kreditai internetu ar ne, bet yra brangūs. Vartojimo kreditai tikrai yra pigesni ir šių dviejų paskolų tipų maišyti nereikėtų.

Didelis skirtumas tarp šių paskolų yra būtent jų kainoje. Vartojimo paskolos yra pigesnės nei greitosios paskolos. Bankai turi daug įvairių pajamų šaltinių, todėl gali diversifikuoti savo gaunamas pajamas. Jie tai daro išduodami ilgalaikes būsto paskolos, paskolas verslui ir kitas. Jie taip pat investuoja, valdo pensijų fondus, siūlo internetinės bankininkystės ir kredito kortelių paslaugas ir kitas paslaugas. Tai leidžia bankams pasiūlyti mažesnes palūkanas už tą pačią paslaugą nei greitųjų kreditų davėjai, kurie savo pajamas gauna tik iš šitokios veiklos. Todėl jie dažniausiai gali pasiūlyti tik maksimalias įmanomas palūkanas savo kreditams. Dėl to vartojimo kreditai yra ženkliai pigesni už kitas panašias paslaugas ir jų supainioti nereikėtų.

Vartojimo kreditai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Į viršų