Paskolų refinansavimas internetu

Pigiausias refinansavimas ir paskolos įsiskolinusiems

Kreditai be registracijos mokesčio

Kreditai be registracijos yra tai, ko ieško nemaža dalis vartotojų. Daugeliui žmonių, kurie nori pasiskolinti, kyla klausimas, ar jie gali pateikti paraišką paskolai gauti nesumokėję registracijos mokesčio. Tačiau, laimei, tokia galimybė yra. Ir ji tiesiogiai priklauso nuo konkrečių vartotojo pasirinktų kreditorių. Kai kurie kreditoriai be išimties savo klientų reikalauja sumokėti registracijos mokestį, tokiu būdu patvirtinant savo asmens tapatybę ir suteikiant teisę kreditoriams tikrinti jų mokumą.

[table “1” not found /]

Tuo tarpu rinkoje yra ne vienas kreditorius, kuris taip pat suteikia galimybę paraišką pateikti nemokant registracijos mokesčio. Tokiu atveju fizinis asmuo turi pasirašyti sutikimą, kurio reikia kreditoriams, kad būtų patikrintas vartotojo mokumas. Sutikimas gali būti pasirašytas ranka ir atskanuotas, nusiunčiant į kreditorių nurodytu el. paštu.

Kita vertus, kreditai be registracijos mokesčio tikrai nėra tai, į ką jūs visuomet turėtumėte orientuotis. Jei jūs norite gauti paskolą internetu, turėtumėte susitelkti į paskolos sąlygas, o ne į registracijos mokestį ar paskolos be registracijos mokesčio paraiškos pateikimo tvarką. Bet kuriuo atveju, dažniausiai registracijos mokestis, kurį taiko kreditoriai, būna vos vienas centas, todėl vartotojai nepatiria jokių didelių papildomų išlaidų.

kreditai be registracijos mokesčioTuo tarpu, kai yra kalbama apie paskoloms taikomas sąlygas, kiekvienas vartotojas turėtų atsižvelgti į metinę palūkanų normą, taip pat nepraleisti pro akis fakto apie fiksuotas arba kintančias palūkanas, įvertinti paskolos grąžinimo terminą, papildomus paskolos sutarties sudarymui ir jos administravimui taikomus mokesčius ir kitas sąlygas. Be to, jei jūs planuojate gautą kreditą grąžinti anksčiau sutarto termino, nepamirškite pasidomėti ar kreditoriai netaikys papildomų mokesčių. Kai kurios kredito bendrovės savo klientus, kurie paskolą grąžina anksčiau, apmokestina papildomai. Akivaizdu, kad tai nėra sąžininga vartotojų atžvilgiu, todėl jei jūs nenorite patirti didesnių išlaidų, visuomet prieš pasirašydami paskolos sutartį įvertinkite jums siūlomas sąlygas.

Žinoma, palyginti skirtingus paskolų pasiūlymus šiuo metu lengviausia pasinaudojus internetu, todėl visada verta apsilankyti ne vieno kreditoriaus tinklalapyje, lyginant tos pačios rūšies paskolas. Kadangi šiandien greitieji kreditai ir paskolos internetu yra labai dažnas Lietuvos gyventojų pasirinkimas, interneto pagalba nėra sudėtinga surasti aktualią informaciją, susijusią su skirtingais paskolų pasiūlymais. Be to, veikia ne vienas kreditų rekomendavimo ir kreditorių palyginimo portalas, kuris pateikia oficialių kreditorių sąrašus, su jų taikomais pasiūlymais.

Nemokamos paskolos ir kreditai be mokesčių – kas geriau?

Jei jus domina nemokamos paskolos ir kreditai be mokesčių, turbūt taip pat svarstote, koks pasirinkimas jūsų atveju būtų geresnis, t.y. kreiptis dėl minėto tipo paskolų ar vis dėlto pasidairyti ilgalaikės paskolos internetu. Tačiau būtina suprasti, kad šios dvi paskolų rūšys labai skiriasi, todėl apie jas verta pakalbėti išsamiau.

  • Pirma paskola nemokamai ir kreditas be registracijos mokesčio. Jei norite gauti paskolą, kuri būtų nemoka ir kuriai nebūtų taikomas registracijos mokestis, tuomet turėtumėte nusiteikti, kad paskola bus pakankamai nedidelės vertės. Dažniausiai kreditoriai savo klientams tokius pasiūlymus taiko tuomet, kai jie į juos kreipiasi pirmą kartą. Tokiu atveju klientui yra pasiūloma paskola be palūkanų. Žinoma, tokiai paskolai nėra taikomi papildomi mokesčiai tik tol, kol ji yra grąžinama laiku, laikantis visų paskolos sutarties sąlygų. Jei klientas paskolos sutarties sąlygas pažeidžia, paskolai pradedamos taikyti ne tik palūkanos, tačiau ir delspinigiai. Jau nekalbant apie prastėjančią asmeninę kredito istoriją. Bet kuriuo atveju, nemokamomis paskolomis dažniausiai vartotojai pasinaudoja tuomet, kai jiems reikia nedidelės sumos pinigų, pvz., siekiant išgyventi iki būsimo atlyginimo arba padengti tam tikras išlaidas nedidelės vertės pirkiniui.
  • Ilgalaikė paskola arba ilgalaikis kreditas. Norint gauti kreditą, kuris būtų ilgalaikis, būtina labai gerai apgalvoti savo tikrąsias finansines galimybes. Kadangi ilgalaikės paskolos be registracijos mokesčio būna daug didesnės vertės nei greitieji kreditai, joms yra taikoma ir žemesnė palūkanų norma. Tačiau nepaisant to, tai yra kur kas didesnės vertės finansinis įsipareigojimas, į kurį būtina žvelgti labai atsakingai. Dažniausiai pirma paskola nemokamai yra pasinaudojama tuomet, kai norima finansuoti savo verslą, įsigyti naują automobilį, nekilnojamąjį turtą, atnaujinti savo būsto baldus ar buitinę techniką, padengti brangiai kainuojančias medicinines išlaidas, sumokėti už studijas ar kt.

Todėl bandant atsakyti į klausimą, kuri paskolų rūšis yra geresnė, pirmiausia reikia savęs paklausti, kokiam tikslui jums reikia paskolos ir kokio dydžio ji turėtų būti. Tokiu atveju jums bus daug lengviau priimti teisingą sprendimą ir pasirinkti jūsų numatytą tikslą geriausiai atitinkančią paskolą internetu.

Kreditai be registracijos mokesčio, kai nėra pajamų

Kadangi prieš daugelį metų greitieji kreditai ir vartojimo paskolos būdavo suteikiamos bene kiekvienam jų panorėjusiam fiziniam asmeniui, iki šiol vis dar yra daug žmonių, kurie mano, kas situacija išliko tokia pati. Laimei, kreditorių teikiamoms finansinėms paslaugoms yra taikomi labai griežti standartai ir aukšti reikalavimai. Vartojimo paskolų ir vartotojų mokumo vertinimo įstatymai numato tvarką, kuria privalo vadovautis kiekvienas oficialus kreditorius. Todėl jei girdėjote, kad kreditai be registracijos mokesčio yra suteikiami vartotojams, kurie neturi jokių oficialių pajamų, neabejotinai buvote suklaidinti. Nei vienas fizinis asmuo, kuris neturi oficialių pajamų, negali gauti nei greitojo kredito, nei ilgalaikės paskolos internetu.

Todėl jei jūs planuojate kreiptis į kreditorius, būkite tikri, kad atitinkate jų pagrindinius keliamus reikalavimus. O tam, kad tai padaryti jums būtų lengviau, pateikiame keletą klientų mokumo vertinimo kriterijų, į kuriuos visuomet atsižvelgia oficialūs kreditoriai.

  • Fizinio asmens gaunamų oficialių pajamų dydis. Labai svarbu, kad asmuo, kuris nori gauti paskolą, turėtų pakankamas oficialias pajamas. Tai yra viena iš pačių svarbiausių veiksnių vertinant kliento mokumą. Verta atminti, kad kreditoriai vertina tik tas fizinio asmens pajamas, kurios gali būti pagrindžiamos oficialiais dokumentais.
  • Asmens nepertraukiamas darbo stažas. Kreditoriai taip pat atsižvelgia ir į savo klientų darbo stažą. Net jei iki šiol jūs daugybę metų dirbote vienoje darbovietėje ir vos prieš keletą mėnesių pakeitėte darbą, tai nereiškia, kad kreditoriai jus vertins teigiamai. Asmens, norinčio gauti kreditą, nepertraukiamas darbo stažas turėtų būti nemažiau kaip 4 mėn.
  • Finansinių įsipareigojimų dydis. Finansiniai įsipareigojimai visuomet vaidina labai svarbų vaidmenį fizinio asmens mokumo vertinimo procese. Jei asmens finansinių įsipareigojimų dydis yra tolygus 40 proc. visų jo gaunamų mėnesinių pajamų, papildoma paskola negali būti suteikta. Tačiau tai tikrai nereiškia, kad jūs akimirksniu gausite paskolą, jei jūsų finansiniai įsipareigojimai bus per pus mažesni nei minėtas procesas. Kreditoriai vertina informacijos visumą, todėl jei asmuo neatitiks kitų kriterijų, jis gali sulaukti neigiamo kreditorių atsakymo.
  • Asmeninė kredito istorija ir kredito reitingas. Labai svarbu, kad dėl paskolos be registracijos mokesčio besikreipiančio asmens kredito istorija būtų teigiama, o kredito reitingas pakankamas paskolai gauti. Jei asmuo yra turėjęs daug pradelstų finansinių įsipareigojimų, kreditoriai gali atmesti jo pateiktą paskolos paraišką.
  • Šeimyninė padėtis ir vaikų skaičius. Visuomet yra atsižvelgiama ir į šeimyninę padėtį bei vaikų skaičių. Jei asmuo yra susituokęs, tuomet paskola gali būti imama su bendraskoliu. Tuo tarpu, jei paskolą norima gauti be bendraskolio, fizinio asmens gaunamos mėnesinės pajamos gali būti dalinamos pusiau.
  • Kiti papildomi kriterijai. Kadangi kiekvieni kreditoriai turi ir vidinę tvarką, kuria vadovaudamiesi vertina savo klientus, būtina atminti, kad gali būti taikomi ir papildomi fizinių asmenų mokumo vertinimo kriterijai.
Kreditai be registracijos mokesčio

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Į viršų