Paskolos be pajamų

Paskolos be pajamų yra paklausus būdas skolintis. Tikrai ne visi turi oficialias pajamas ir iš to kyla paklausa šioms paskoloms. Noras pasiskolinti pigiai ir greitai, kai nėra pajamų yra puikiai suprantamas.

FinbeeBobutespaskola
Gauti kreditąGauti kreditą

Finansiniai įsipareigojimai (arba kitaip tariant – paskolos) yra labai populiarus ir dažnas mūsų šalies gyventojų pasirinkimas, tačiau dabartinė situacija, kuri vyrauja vartojimo paskolų rinkoje yra radikaliai pakitusi. Jei vertintume dabartinę padėtį su buvusia prieš dešimtmetį, matytume akivaizdžius ir neginčijamus skirtumus. Jei anuomet bene kiekvienam dėl paskolos besikreipusiam fiziniam asmeniui paskola galėdavo būti suteikta vos per keliolika minučių nuo paraiškos gavimo, tai šiandien nei paskolos be oficialių pajamų, nei paskolos asmenims su bloga kredito istorija nėra suteikiamos taip lengvai.

Tačiau anuometinė situacija iki šiol turi didelių atgarsių. Nemaža dalis žmonių vis dar vadovaujasi labai neteisingu požiūriu, manydami, kad jiems tereikia pasirinkti kreditorių ir pateikti paraišką internetu – tuomet beliks luktelėti keliolika minučių ir pinigai pasieks jų nurodytą banko sąskaitą. Laimei, tokių galimybių nebėra. Vartojimo kredito įstatymas ir vartojimo paskolų teikėjų tvarka yra labai sugriežtinti. Nei vienas oficialus kreditorius negali pažeisti jiems taikomų taisyklių ir Lietuvoje galiojančių įstatymų, todėl jei jūs šiuo metu nedirbate oficialioje darbovietėje, galite būti tikri, kad paskola be oficialių pajamų jums nebus suteikta.

paskolos be pajamųŽinoma, galbūt tokia informacija jus nuvylė ir privertė sunerimti, nes šią akimirką manote, jog nebeturite jokios išeities išbristi iš dabartinės sudėtingos finansinės padėties. Tačiau taip pat jums būtina suprasti, kad tokios sugriežtintos vartojimo paskoloms taikomos taisyklės apsaugo ne tik pačius kreditorius, tačiau ir fizinius asmenis, kurie nori gauti paskolą. Pavyzdžiui, ieškantys paskolos bedarbiams gali nudegti vien savo paieškose. Jei jūs neturite oficialaus darbo, akivaizdu, kad jūs negalite būti tikri dėl savo gaunamų neoficialių pajamų pastovumo ir tokios veiklos tęstinumo. Jei jūsų vienokios ar kitokios gaunamos pajamos atkeliauja iš veiklos, kuri nėra oficiali, akivaizdu, kad jūs rizikuojate ir tampate padidintos rizikos klientu kreditoriams. Todėl nevertėtų piktintis griežtesnėmis vartojimo paskolų taisyklėmis – juk paskolos internetu ir greitieji kreditai be pajamų nėra suteikiami nebe priežasties.

Jei jus domina greitieji kreditai ar greitos paskolos internetu ir jūs neturite oficialių pajamų bei ieškoti paskolos bedarbiams, kurios galėtų tapti jūsų teigiamu mokymo įvertinimo pagrindu, tuomet turėtumėte apgalvoti, kokias alternatyvas jūs turite ir kokie finansiniai sprendimai galėtų tapti optimaliausi. Svarbiausia tokiose situacijose nenuleisti rankų ir nepasimesti – visuomet yra išeičių net ir iš pačių sudėtingiausių situacijų.

Paskolos neturint darbo pajamų

Kreditoriai vertindami savo klientus atsižvelgia į visus galiojančius įstatymus, todėl mokumo vertinimo taisyklės yra labai aiškios ir griežtos. Tačiau kai kuriais atvejais žmonės piktinasi, kad jie atitinka įstatymuose numatytas mokumo vertinimo taisykles, tačiau greitasis kreditas arba vartojimo paskola jiems nėra suteikiama. Tokiu atveju žmonės turėtų suprasti, kad kiekvieni kreditoriai taip pat vadovaujasi ir vidinėmis savo nustatytomis taisyklėmis, tokiu būdu sumažindami riziką. Būtent dėl šios priežasties kreipdamiesi į du skirtingus kreditorius jūsų gali būti prašoma pateikti skirtingus dokumentus, pvz., vieni gali reikalauti tik per 4 paskutinius mėnesius gautas pajamas pagrindžiančių įrodymų, o kiti gali prašyti paskutinių dvejų metų pajamų deklaracijų, nevertinant einamųjų metų gautų pajamų. Tai tik dar kartą parodo, kad kreditorių taikomi mokumo vertinimo kriterijai būna labai skirtingi.

Tai savo ruoštu reiškia, kad greitieji kreditai be pajamų gali būti suteikti net jei vienas iš kreditorių atsisakė tą padaryti. Identiška situacija yra taikoma ir blogos kredito istorijos atveju bei kitų „probleminių“ klientų atvejais. Todėl jei vienoje vietoje sulaukėte neigiamo atsakymo – nenusiminkite, nes paskola be pajamų vis tiek gali būti išduota. Tas pats galioja ir paskolos bedarbiams atveju.

Taip pat visuomet yra atsižvelgiama ir į konkretų fizinį asmenį, kuris prašo greitojo kredito arba ilgalaikės paskolos. Tai reiškia, kad paskolų pasiūlymai, kurie gali būti pritaikyti dviem skirtingiems fiziniams asmenims, gali pasižymėti skirtingomis sąlygomis. Todėl jei jus domina paskolos neturint darbo pajamų, pirmiausia turėtumėte suprasti, kad fizinio asmens gaunamos oficialiosios mėnesinės pajamos yra tiesiogiai susijusios su jo mokumu ir vertinant fizinio asmens galimybes gauti kreditą, jos niekuomet nėra pamirštamos.

Dėl visų minėtų priežasčių, kiekvienas žmogus, kuris neturi oficialaus darbo ir negauna nuolatinių oficialių pajamų, kurias galėtų pagrįsti oficialiais dokumentais, svarstydamas apie tai, kaip galėtų gauti paskolą, pirmiausia turėtų pagalvoti apie galimybę įsidarbinti arba pradėti vykdyti individualią veiklą (pagal verslo liudijimą arba individualios veiklos pažymą). Tai turėtų tiesioginės įtakos teigiamam jūsų mokumo vertinimui. Be to, tai padidins šansus gauti paskolą nedirbantiems asmenims. Jei jūs įsidarbinsite ir gausite oficialias pajamas, nemaža dalis kreditorių praėjus keturiems mėnesiams nuo jūsų pirmosios darbo dienos galės svarstyti jūsų paskolos be pajamų paraišką. Žinoma, tokiu atveju taip pat nereikėtų turėti labai didelių lūkesčių, kadangi kreditoriai vertina ne tik gaunamas oficialias pajamas ir jų dydį, tačiau taip pat nepraleidžia pro akis daugybės kitų papildomų duomenų.

Svarbu paminėti, kad neturint pajamų didžiausią šansą turite jei prašysite nemokamos paskolos. Tai yra paskolos, kurioms nereikia mokėti palūkanų ir jos yra suteikiamos pirmą kartą besiskolinantiems asmenims. Turite didžiausią šansą gauti būtent ją, nes jos turi mažiausią riziką kreditoriui. Tuo pačiu tai reiškia, kad tokie kreditai nedirbantiems irgi turi didžiausią galimybę būti suteikti pagal poreikį. Juk visgi paskolos nedirbantiems yra beveik tolygios paskoloms be pajamų.

Kai nėra pajamų – nėra galimybės gauti paskolą be užstato

Kreditoriai, kurie vertina savo klientų mokumą, atsižvelgia į begalę skirtingų veiksnių, nuo kurių labai tiesiogiai priklauso jų galutinis priimamas sprendimas. Todėl nereikėtų stebėtis, kad tuomet, kai nėra oficialių pajamų – taip pat nėra ir galimybės gauti paskolos be užstato. Tačiau net jei be užstato, greitos paskolos be pajamų vis tiek yra suteikiamos, kai kuriais atvejais. Dėl šios priežasties verta pateikti bent keletą svarbių kriterijų (be jau paminėtų oficialių pajamų), į kuriuos atsižvelgiant yra sprendžiama ar fizinis asmuo gali gauti greitąjį kreditą arba ilgalaikę paskolą.

  • Gyvenamoji vieta. Kreditoriai visuomet atsižvelgia ir į oficialią deklaruotą dėl greitojo kredito arba greitos paskolos besikreipiančio fizinio asmens gyvenamąją vietą. Tai reiškia, kad jei žmogus gyvena užsienyje ir jo deklaruota gyvenamoji vieta nebėra Lietuvoje, dauguma mūsų šalyje veikiančių kreditorių paskolos suteikti negalės.
  • Šeimyninė padėtis ir vaikų skaičius. Tai taip pat labai svarbus veiksnys vertinant fizinio asmens mokumą. Dažnai kreipiantis dėl paskolos fizinio asmens yra prašoma nurodyti ar paskolą jis planuoja imti su bendraskoliu, ar tai pageidauja daryti vienas. Jei dėl paskolos besikreipiantis asmuo yra susituokęs ir pasirenka paskolą imti atskirai be bendraskolio, jo gaunamos mėnesinės pajamos gali būti vertinamos jas padalinant per pusę, o tai akivaizdžiai sumažina galimybę pasiskolinti. Tuo tarpu, jei paskola imama su bendraskoliu, o vienas iš sutuoktinių yra bedarbis, gauti kreditą taip pat tampa kur kas sudėtingiau, nes vieno iš sutuoktinių gaunamos oficialiosios pajamos yra dalinamos atsižvelgiant į šeimos narių skaičių. O kaip žinome, paskolos bedarbiams yra suteikiamos kiek kitaip, nei šios.
  • Darbo stažas (nepertraukiamas). Svarbiu tampa ir nepertraukiamas darbo stažas. Jei fizinis asmuo per vienerius metus pakeičia tris ar keturias darbovietes, jo nepertraukiamas darbo stažas gali būti nepakankamas paskolai gauti. Todėl darbo tęstinumas ir pastovumas tampa labai svarbiais mokumo vertinimo veiksniais.
  • Asmeninė kredito istorija. Fizinio asmens kredito istorija yra vienas iš svarbiausių veiksnių (nepamirštant jau minėtų nuolatinių oficialių mėnesinių pajamų), todėl jei dėl ilgalaikės paskolos arba greitojo kredito besikreipiantis asmuo iki tol yra ne kartą vilkinęs turėtų paskolų grąžinimą, tikėtina, kad kreditoriai pateiks neigiamą atsakymą. Todėl neturint pajamų ir bandant ieškoti paskolos su bloga kredito istorija – gali tekti nusivilti.
  • Finansiniai įsipareigojimai. Fizinio asmens turimų finansinių įsipareigojimų suma negali viršyti 40 proc. visų jo gaunamų mėnesinių pajamų, todėl vertinant žmogaus mokumą, visuomet yra atsižvelgiama ir į jo turimus finansinius įsipareigojimus (paskolas, lizingus ir kt.)
  • Kredito reitingas. Jau kurį laiką kredito reitingo pablogėjimui įtakos turi ir žmogaus bandymai gauti kreditą. Tai reiškia, kad jei jūs ne vieną kartą kreipiatės į skirtingus kreditorius, jūsų asmeninis kredito reitingas gali būti prastesnis.
  • Kiti duomenys. Kaip jau buvo minėta, kiekvieni kreditoriai vadovaujasi ne tik bendrosiomis vartojimo paskolų suteikimui taikomomis taisyklėmis, tačiau ir savo nustatyta vidine tvarka, todėl fizinio asmens mokumo vertinimo metu gali būti atsižvelgiama ir į kitus papildomus duomenis.
Paskolos be pajamų

3 mintys apie “Paskolos be pajamų

  1. Norėčiau pasiskolinti 1000eurų, gaunu soc.pašalpą iš savivaldybės 120 eurų, turiu užstatą, kol.sodą su nameliu, prie Kauno m. (Apie 12km nuo centro)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Į viršų