Paskolų refinansavimas internetu

Pigiausias refinansavimas ir paskolos įsiskolinusiems

Pigiausios paskolos

Pigiausios paskolos šiomis dienomis dažniausiai yra pasiūlomos internetu. Šiuo atveju pigiausia paskola yra vadinamas tas finansinis įsipareigojimas, kuriam yra taikoma pati žemiausia palūkanų norma ir patys mažiausi administraciniai mokesčiai. Kadangi gauti paskolą šiandien galima internetu, vartotojams atsiveria kur kas platesnės galimybės ir jie gali daug lengviau surasti pigiausią paskolą. Be to, pigiausios paskolos jokiu būdu nereikėtų painioti su greitaisiais kreditais.

[table “1” not found /]

Greitieji kreditai ir pigios paskolos yra du skirtingi finansiniai instrumentai. Nors abi pastarosios greitos paskolos internetu gali būti suteiktos labai greitai, labiausiai skiriasi jų kaina, t.y. metinė palūkanų norma. Pigiausi kreditai gali būti tiek trumpalaikės, tiek ir ilgalaikės – nors dažniausiai žemiausių palūkanų galima tikėtis kreipiantis dėl ilgalaikės vartojimo paskolos. Tuomet gauti kreditą galima labai palankiomis sąlygomis. Žinoma, svarbu atminti, kad kiekviena paskola yra suteikiama tik mokiems fiziniams asmenims – nemanykite, kad pigiausią paskolą internetu šiandien gali gauti kiekvienas.

Pigiausios paskolosKiekvienas kreditorius atsižvelgia į tokius svarbius finansinius veiksnius kaip:

Norėdami gauti pigią paskolą internetu, jūs privalote turėti ir oficialias pajamas. Be pajamų nėra ir paskolų! Vartotojų mokumo vertinimo kriterijai yra labai aiškiai reglamentuoti mūsų šalies įstatymuose. Todėl kreditoriai visuomet atsižvelgia į gaunamas mėnesines pajamas, kurios turėtų būti nuolatinės. Be abejo, greitos paskolos dydis taip pat proporcingai priklauso ir nuo jūsų gaunamų mėnesinių pajamų dydžio, todėl kuo didesnės yra jūsų grynosios mėnesinės pajamos, tuo didesnės greitos paskolos internetu galite tikėtis.

Nepakanka, jei ką tik įsidarbinote ir naujoje darbovietėje dirbate tik du ar tris mėnesius. Tai nebūtų pakankamas laiko tarpas, todėl jei norite padidinti savo galimybes gauti kreditą, turėtumėte savo darbovietėje dirbti ne trumpiau kaip keturis mėnesius. Tačiau tai yra tik minimalus laikotarpis. Dažniausiai kreditoriai vertina vienerius arba dvejus paskiausius kalendorinius metus – atsižvelgiant tiek į tęstinumą konkrečioje darbovietėje, tiek ir į mėnesines pajamas.

Kuo daugiau finansinių įsipareigojimų jūs turite, tuo sudėtingiau jums gali būti gauti paskolą. Net jei kiekvieną turimą paskolą ar lizingą padengiate laiku, tai nereiškia, kad jūs galite gauti neribotą skaičių pigių paskolų. Įstatymuose yra nustatyta, kad fizinio asmens finansinių įsipareigojimų suma negali viršyti 40 proc. jo gaunamų mėnesinių pajamų. Todėl didžiausią tikimybę gauti pigiausią paskolą turi tie vartotojai, kurie šiuo metu neturi jokių finansinių įsipareigojimų.

Nepamirškite, kad kiekvieni kreditoriai mato jūsų kredito istoriją, kurioje atsispinti tiek kada nors buvę pradelsti finansiniai įsipareigojimai, tiek ir turėti greitieji kreditai bei lizingai. Todėl norint gauti kreditą, pasižymintį palankiomis sąlygomis, būtina nepamiršti ir asmeninės kredito istorijos. Jūsų finansinė situacija ir šeimyninė padėtis yra labai glaudžiai susijusi. Todėl kreipdamiesi dėl paskolos nenustebkite, kad kreditoriai atsižvelgs tiek į tai ar jūs gyvenate santuokoje, tiek ir į jūsų vaikų skaičių.

Ieškote pigiausios paskolos? Atėjote ten, kur reikia!

Jei šiuo metu jūs ieškote pačios pigiausios paskolos, galite būti tikri, kad esate tinkamoje vietoje! Šiandien internetu surasti pigiausias paskolas yra gerokai lengviau nei anuomet, kuomet neišvengiamai tekdavo keliauti į fizinius kreditorių filialus. Tam, kad pateiktumėte paraišką paskolai gauti ir tam, kad ją gautumėte jums nebereikia pildyti daugybės skirtingų dokumentų, stovėti ilgose klientų eilėse ir ne vieną savaitę laukti kreditorių atsakymo. Visus šiuos nepatogumus eliminuoja internetas ir internetu teikiami pigiausi kreditai.

Žinoma, galbūt jūs nenorite naršyti po daugybės skirtingų kreditorių tinklalapius gaišdami savo brangų laiką. Tačiau to daryti jums tikrai nėra jokios būtinybės. Vietoje to, kad aplankytumėte dešimtis skirtingų tinklalapių, galite peržiūrėti rekomendaciniuose portaluose sudarytus kreditorių sąrašus su pagrindiniais jų taikomais pigiausių paskolų pasiūlymais. Tai reiškia, kad tokiu atveju jūs palengvinsite visą greito kredito paieškos procesą ir lengviau pasirinksite paskolą, kuriai yra taikomos labai žemos palūkanos.

Dabar yra ypatingai daug portalų, kurie pateikia išimtinai paskolų įsiskolinusiems palyginimus. Paskolų refinansavimas dabar yra itin populiarus, todėl ieškodami kuo pigesnio jo pasiūlymo, nepamirškite pasinaudoti tokių portalų siūlomomis paslaugomis.

Tuomet, kai rasite iš pirmo žvilgsnio palankiausias sąlygas siūlančius kreditorius, galėsite apsilankyti jų tinklalapyje, kuriame bus pateikiama daug naudingos informacijos, susijusios tiek su jų taikomais pigių paskolų pasiūlymais, tiek ir su bendrosiomis sąlygomis. Taip pat dažniausiai kreditorių tinklalapiuose būna pateikiamos ir paskolų skaičiuoklės, kurių pagalba galima daug lengviau suprasti, kaip pabrangsta paskola ir kokios galėtų būti paskolos grąžinimo įmokos. Nors tokiose skaičiuoklėse pateikiami duomenys yra tik preliminarūs, visuomet verta jomis pasinaudoti, jei norite lengviau suprasti, ko galima tikėtis.

Pigus kreditas geriau nei nemokamas?

Iš pirmo žvilgsnio daugeliui žmonių atrodo, kad pigus kreditas internetu ir nemokamas kreditas yra akivaizdžiais skirtumais pasižymintys finansiniai įsipareigojimai, todėl norima kreiptis dėl nemokamos paskolos. Tačiau tikroji situacija yra šiek tiek kitokia. Nereikėtų aklai vadovautis finansinių paslaugų pavadinimais. Būtina atsižvelgti ir į tokioms paslaugoms taikomas sąlygas.

Jei jums kilo klausimas ar pigus kreditas geriau nei nemokamas, visų pirma turėtumėte sau atsakyti į vieną svarbų klausimą – kokio dydžio paskolos jums reikėtų ir kokiam tikslui ji būtų panaudota? Nuo atsakymo tiesiogiai priklausys ir jūsų pasirinkimas.

Jei jums staiga prireikė labai nedidelės pinigų sumos (pvz., kelių šimtų eurų) ir jūs iki šiol niekuomet nebuvote naudojęsi paskolomis, tuomet akivaizdu, kad nemokamas kreditas internetu galėtų būti optimaliausias finansinis sprendimas. Tačiau priešingu atveju, jei jūs norite gauti didesnės vertės paskolą, kurią grąžintumėte per ilgesnį laikotarpį, tuomet turėtumėte ieškoti ne nemokamos, o pigios paskolos internetu. Kadangi nemokamos paskolos yra apribotos konkrečiomis kreditorių nustatytomis sumomis, jos įprastai neatitinka ilgalaikėms paskoloms būdingų aspektų. Būtent dėl šių priežasčių žmonės, kurie svarsto apie didesnės piniginės vertės pirkinius ar brangesnes paskolas, į kreditorius kreipiasi dėl pigiausių paskolų.

Žinoma, kiekvienų kreditorių siūlomos pigūs kreditai pasižymi nevienodomis sąlygomis. Todėl tai, kas iš pirmo žvilgsnio jums atrodo pigu vienoje bendrovėje, gali būti pakankamai brangu kitų kreditorių taikomų paskolų pasiūlymų atžvilgiu. Todėl kalbant apie pigias paskolas ir jų pasirinkimą niekuomet negalima skubėti ir rinktis pirmo po ranka pasitaikiusio pasiūlymo, tikintis, kad jis bus pats pigiausias. Jei jūs į finansinius įsipareigojimus žvelgsite labai atsakingai ir neleisite sau priimti skubotų sprendimų, gautą paskolą grąžinti jums bus daug lengviau. Be to, tuomet labai tikėtina, kad jums paskolinti pinigai palengvins jūsų situaciją ir padės pasiekti norimą tikslą, pvz., įsigyti naują būstą arba automobilį, atnaujinti savo namuose esančią buitinę techniką ar baldus, finansuoti savo šeimos verslą ar kt. Yra daugybė būdų, kaip galima panaudoti žemomis palūkanomis pasižyminčią pigią paskolą, todėl apgalvokite, kokiam tikslui jums reikia paskolos ir palyginkite jums prieinamus paskolų variantus. Tuo tarpu, jei pasirinkome procese susidursite su papildomais klausimais, nekankinkite savęs ir nieko nelaukę kreipkitės į finansų konsultantus arba kreditorius. Tuomet jums bus daug lengviau priimti teisingą ir atsakingą finansinį sprendimą.

Pigiausios paskolos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Į viršų