Paskolos skolininkams

Nors nemaža dalis žmonių teigia puikiai mokantys valdyti savo pinigus, vis dėlto praktika rodo, kad dauguma žmonių į savo asmeninius finansus žvelgia labai aplaidžiai. Todėl pakankamai dažnai susiduria su nemenkomis finansinėmis problemomis, kurios apsunkina jų gyvenimą ir nei akimirkos neleidžia atsipalaiduoti, negalvojant apie finansų trūkumą. Tokią situaciją taip pat puikiai atspindi ir paskolų refinansavimo paslaugų populiarumas, kuri yra viena svarbiausių paskolos skolininkams pasirinkimų. Ne viena šiuolaikinė kredito bendrovė paskolų refinansavimo paslaugas įvardina kaip pačias populiariausias. Dėl šių paslaugų didelė dalis klientų pasirenka jų siūlomas finansines paslaugas.

FinbeeBobutespaskola
Gauti kreditąGauti kreditą

Tačiau akivaizdu, kad tikrai ne kiekvienas žmogus, kuris turi daug finansinių įsipareigojimų ir ieško paskolos skolininkams, pasirenka paskolų refinansavimo paslaugas. Pastebima tendencija, kad dalis skolininkų ir toliau savo finansines problemas bando spręsti papildomomis paskolomis, ypatingai ieškodami kas galėtų pasiūlyti paskolos be užstato sutartį. Tai reiškia, kad jie stengiasi turimas paskolas padengti naujomis, ieškodami greitos paskolos internetu. Nereikia nė sakyti, kad tai sukuria daug daugiau papildomų finansinių rūpesčių ir situaciją paverčia kur kas sudėtingesne. Tačiau vėlgi, reikėtų suprasti, kad kreditoriai, pas kuriuos yra suteikiamos greitieji kreditai, fiziniams asmenims skolina tik iki tam tikros ribos. Fizinio asmens turimų finansinių įsipareigojimų suma negali viršyti keturiasdešimt procentų visų jo gaunamų oficialių mėnesinių pajamų. Todėl jei 40 proc. riba jau yra pasiekta, oficialūs kreditoriai papildomos paskolos internetu suteikti neturi jokios teisės. Kiek kitaip yra panašių ilgalaikės paskolos atvejų kontekste, bet tai priklauso nuo konkrečių detalių.

paskolos skolininkamsKreditorių teikiamos paskolos internetu yra labai griežtai reglamentuotos mūsų šalyje galiojančių įstatymų. Todėl jų pažeidimas užtraukia dideles sankcijas kreditoriams. Be to, kredito bendrovės taip pat yra sukūrusios ir savo vidinę klientų vertinimo sistemą, kuri padeda jiems apsisaugoti nuo didesnių nuostolių. Todėl jei fizinis asmuo iki šiol yra gavęs ne vieną skirtingo dydžio paskolą ir vis dar susiduria su finansiniais sunkumais, kuriuos yra linkęs spręsti papildomais finansiniais įsipareigojimais, būtina pasirinkti visiškai kitus sprendimus, kurie padėtų sumažinti savo turimus finansinius įsipareigojimus. Priešingu atveju nebūtų jokios galimybės išbristi iš skolų ir apsisaugoti nuo labai didelių finansinių praradimų. Taip galite būti priversti matyti, kaip viena paskola internetu po kitos pildo jūsų skolų balansą.

Kita vertus, negalima pamiršti, kad kiekviena situacija yra individuali. Kiekvienas žmogus į savo asmeninius finansus žvelgia skirtingai. Vieni būna linkę labiau rizikuoti, tačiau tikisi greitesnės finansinės grąžos ir greitesnio problemų sprendimo. Tuo tarpu kiti puola į neviltį ir nuleidžia rankas nė nepradėję spręsti jiems iškilusių finansinių problemų. Ir tai tikrai nėra vieninteliai pavyzdžiai. Todėl jei jūs vis dėlto svarstote apie papildomą paskolą, nes manote, kad tai galėtų būti vienintelė išeitis, pateiksime keletą prasmingų finansinių įžvalgų.

Kaip pasiskolinti, kai turima įsiskolinimų?

Šis klausimas kyla daugeliui vartotojų. Tačiau, kaip jau buvo minėta, finansiniai įsipareigojimai kreditorių atžvilgiu visuomet turi ribą, kurią pasiekus nebelieka galimybės pasinaudoti oficialių mūsų šalyje veikiančių kreditorių paslaugomis. Dėl šios priežasties žmonės, kurie turėdami daug finansinių įsiskolinimų, kreipiasi į kreditorius ir sulaukia neigiamų jų atsakymo, papildomą paskolą internetu bando gauti ieškodami pavienių fizinių asmenų. Taip tikimasi surasti paskolą internetu skolininkams, kuri būtų suteikiama pasirašant vekselį. Tokiu atveju apie papildomą finansinį įsipareigojimą (jei jis neviršija įstatymuose numatytos sumos) nesužino jokios valstybinės institucijos ir oficialūs kreditoriai. Tačiau toks sprendimas yra kur kas rizikingesnis. Todėl asmuo, kuris turi ne vieną paskolą ir nori gauti paskolą su vekseliu, prieš nuspręsdamas, kaip pasielgti, turėtų apsvarstyti ir kitas jam prieinamas galimybes.

Akivaizdu, kad tuomet, kai esame įklimpę į dideles skolas, dažniausiai nematome aplink mus esančių galimybių ir būname linkę viską vertinti labai neigiamai, manydami, kad nėra daugiau jokios išeities. Tačiau kiekvienas asmeninių finansų konsultantas patartų lygiai tą patį – tokioje situacijoje būtina išlikti racionaliais ir mąstyti objektyviai. Negalima pasiduoti emocijoms ir priimti finansiškai rizikingus sprendimus. Jei jūs galvojate, kad paskola su vekseliu bus vienintelė išeitis, kuria galite pasinaudoti, jei norite padengti savo turimas paskolas, supraskite, kad oficialūs kreditoriai papildomos greitos paskolos jums nesuteikia nebe priežasties. 40 proc. riba yra nustatyta tikslingai. Tai reiškia, kad jei fizinio asmens finansiniai įsipareigojimai yra pasiekę minėtą ribą, jam pragyvenimui kiekvieną mėnesį lieka tik 60 proc. visų gaunamų mėnesinių pajamų. Jei šis procentas būtų viršytas, žmogus negalėtų oriai gyventi ir patenkinti savo esminių ir būtiniausių poreikių. Todėl tuo pačiu požiūriu turėtumėte vadovautis ir patys, jei norite, kad jums netektų susidurti su daug didesnėmis finansinėmis problemomis nei susiduriate šią akimirką.

Nors suprantama, kad galite būti pratę finansinius klausimus spręsti greitosiomis paskolomis, turite atsižvelgti į efektyvesnius sprendimus, kuriais jau ne vienerius metus pasinaudoja daugelis į skolas klimpstančių mūsų šalies gyventojų. Kaip jau supratote – tai yra paskolų refinansavimas, kuris yra siūlomas ne vienos kredito bendrovės, kredito unijos ar tarpusavio skolinimosi platformų.

Kaip sumažinti skolų kiekį?

Skolų sumažinimas – tai gyvenimo kokybės pagerinimas. Tai didesnė laisvė ir vidinė ramybė. Juk ne veltui yra sakoma, kad žmogus, kuris neturi skolų, yra laisvas žmogus. Todėl nevertėtų manyti, kad dideli materialiniai turtai, kurie yra įsigyti paskolų pagalba, padės jums gyventi orų gyvenimą ir jaustis laisviems. Jei iki šiol priėmėte labai daug neteisingų finansinių sprendimų ir šią akimirką jūsų pečius slegia daug skolų, kurių nebepajėgiate grąžinti ir dėl to nukenčia jūsų asmeninė kredito istorija, kreipkitės į kreditorius, kurie teikia kreditus skolininkams. Refinansavę visus savo finansinius įsipareigojimus jūs galėsite užkirsti kelią nesėkmių virtinei, kuri jus jau kurį laiką yra užgriuvusi. Ieškant tiesiog paprastos paskolos su bloga kredito istorija gali net nereikėtų kreiptis į refinansuotojus – įprasta paskola dažniausiai bus suteikta ir taip.

Į paskolų refinansavimą reikėtų žvelgti skirtingai nei į įprastinį naujos paskolos internetu ėmimą. Pastarosios nėra skirtos išimtinai turintiems skolų. Tai nėra nauja greita paskola. Tai yra senų paskolų sujungimas ir perkėlimas į vienų kreditorių rankas. Jei iki šiol jūs kiekvieną mėnesį kreditoriams mokate daug skirtingų paskolų grąžinimo įmokų ir kiekviena jūsų turima paskola pasižymi nevienoda palūkanų norma bei skirtingu grąžinimo terminu, nereikia nė sakyti, kad jūs kiekvieną mėnesį patiriate labai didelius finansinius nuostolius. Todėl jei norite to išvengti, refinansavę savo paskolas, galėsite gauti palankios metinės palūkanų normos pasiūlymą. Be to, jūsų apjungtoms paskoloms bus pritaikytas ilgesnis grąžinimo terminas, todėl galėsite jaustis lyg turėdami ilgalaikės paskolos sutartį. Tai reiškia, kad mėnesinė paskolos grąžinimo įmoka taps mažesnė nei tuomet, kai jums tekdavo grąžinti daug skirtingų paskolų. Jau nekalbant apie tai, kad jūs išvengsite didžiulio streso ir nerimo, kuris yra neatsiejamas palydovas turint daugybę didelių finansinių įsipareigojimų.

Taip pat verta turėti omeny, kad tai nedirbantieji, kurie susiduria su tokiais sunkumais. Todėl paskolos nedirbantiems yra dar labiau problematiškos nei paskolos įsiskolinusiems. Geriau nesikreipkite dėl dar vienos paskolos neturint darbo, o geriausiai kreipkitės tiesiai dėl paskolos skolininkams ir bandykite refinansuoti savo skolas.

Galiausiai turėtumėte nepamiršti, kad paskolų refinansavimas turėtų žengti koja kojon su tinkamu biudžeto valdymu. Nuo tos akimirkos, kai refinansuosite visus savo finansinius įsipareigojimus, privalote pakeisti savo kasdienius įpročius. Pradėkite nuo patiriamų išlaidų mažinimu. Tai užkirs kelią tokių pačių finansinių problemų kilimui ateityje. Prieš priimdami finansinius sprendimus skirsite pakankamai laiko jums prieinamų galimybių vertinimui, privalumų ir trūkumų pasvėrimui. Taip pat skirkite laiko labai aiškių bei tikslių finansinių duomenų įvertinimui. Taip apsaugosite save nuo finansinių sunkumų ir galėsite pamiršti apie nuolatinį nepriteklių bei dideles skolas, kurios iki šiol nei akimirkai neleido jums atsikvėpti.

Paskolos skolininkams

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Į viršų